Új hozzászólás Aktív témák

  • KKrisz751

    aktív tag

    válasz Tompie #5110 üzenetére

    Nem megszokás rabja vagyok. Anno ADW indítót használtam. Ennél is felraktam, kipróbáltam be is állítgattam, aztán le si szedtem. Emui2.3 sokkal jobb.
    PL: ADW-ben szerettem, hogy lapokra, csoportokra tudtam osztani, amellett, hogy lényegében volt asztal és programtár. lapok, a rendszer, autós, játék, gps, programoknak külön külön.

    Ennél ilyen nincs, de mégis megoldottam. 1 napig volt fent az az ADW amitől 2 évig nem tudtam szabadzulni, pedig sok launchert próbáltam. Számomra a leg letisztultabb volt. Minden ott ahol alapból kerestem volna.
    Emui 2.3 ugyan ez volt. Kezembe vettem és pillanat alatt átláttam. Ez a letisztultság. Logikus, értelem szerű.
    Felraktam most is mindent, és igen a biztonsági mentés működik B609 alatt. AVgyis B133 alatt lementettem mindent, és itt vissza állítottam. Háttér, programok, stb..

    Szívesen átszoknék, de miért a rosszabbra.

    PL: Ami most ebben a mp-ben idegesít. Megnézzem mennyi memória szabad.
    2.3 : feladat kezelő jobb széső gomb és látom.
    3.0 : ?, hol? Mert ha nem fut app akkor nem ír ki semmit, csak leszűkíti a képet. Elíndítsak egy programot, hogy megnézzem mennyí, ja de akkor csak fogyasztott méretet látok nem az "üreskjáratit"

    Akkor ez most logikus az 3.0-ban? Ugyehogynem.

    FM widget:
    2.3: széles csík 2 gombal. Középen, bekapcsoló gombal, be kapcsol a rádió
    3.0 : 2 kocányi, bekapcsoló gombal, elindul a full képernyős rádió app, amin be kell kapcsolnom a rádiót.

    Miért nem csak simán bekapcsolódik a rádió megnyitás nélkül. Akkor minek a widget? Ennyi erővel az app ikonja csak 1 kockát foglal. Ez is baromság.

    Óra:
    2.3 van időjárásban, 4 kockányi és 2 kockányi.
    3.0 időjárás, és 4 kockányi, 2 kockás nincs, vagyis vagy elpazarolok egy sort, vagy kiveszem, takarékoskodás kecske,/káposzta esete, nincs.

    Tök jó az alsó virtuális gombsor átlátszósága:
    De ha olyan hátterem van, amin ott egy szép fehér felirat van, akkor konkrétan csak emlékezetből tudok rányomni. Miért nem árnyalható vagy inverzelhető vagy vált autómatikusan a háttér alapján?

    Ezek minden napos átlag használatú gyakorlati dolgok.

    Megszoknám, ha jó lenne, de ... és mondom, kinek mi tetszik.
    És jók a egyéb változáások, de a felület túl baba lett. Gyermeki baba. :D

    ... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

Új hozzászólás Aktív témák