Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz South Velen #89 üzenetére

    Részemről azt az egyedi innovatív agyonhypeolt dizájnt megtarthatják, nekem az kényelmetlen és nem is tetszik, és nem vagyok ezzel egyedül. Nehogy már kijelentsük etalonnak az ízlés dolgát...
    Azt a felhasználói élményt meg inkább nem erőltetném, :D fejlődnek lassan, de tanuljanak még, mert max emmc vs ufs különbségből származó előnyük volt tavaly is de memóriakezelés elmaradt így is.
    A kényelmetlen befénylő kijelző helyett legalább olyan jó sőt kényelmesebb alternatívát mutatott a HTC, azaz kb értelmet adott a hasonló kivitelnek. ;)

    --- --- --- ---

    Bravo HTC! :) A legtöbb komolyabb oldal tesztjében is kiemelik milyen durván jó lett. Sőt, a legtöbb helyen az edge sense is nagyobb sikert aratott mint itt, sőt kifejezetten hasznosnak mondják, de mindegy legalább most a MA! is jórészt elismerte a készüléket.

    Minden tulajdonságában csúcskategória, szoftveresen és audioban kimagasló. És ez innentől szubjektív ugyan, de a dizájn is inkább tetszetős az embereknek ahogy olvasom a különböző oldalakon a véleményeket...
    Kár hogy nincs akkora hypevonat és marketing...

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz tamass.szabo #135 üzenetére

    "szerk.: hülye kérdés, de felteszem
    Van olyan USB-C to Jack adapter, amiben van beépített DAC?" No silly question! Tudok ilyet, benne van a dobozban... :D

    [pocketnow]

    "Like the U Ultra, there's no headphone jack, but HTC will at least package a USB-C to 3.5mm dongle in the box this time. (The dongle itself contains a high-end DAC, I'm told.)" (androidcentral)

    "On the inside, the phone is accompanied by a Quick Charge 3.0 wall chargers, a USB A to USB C charging and sync cable, a pair of USonic in-ear earphones with active noise cancellation, a clear plastic case of the U11 and a USB C to 3.5mm headphone jack adapter which a built-in DAC." (htcsource)

    "If you don’t want to give up your current pair of headphones, HTC also includes a 3.5 mm to USB Type-C adapter in the box. Using the adapter will give you a much better audio experience, as it actually sport a built-in DAC. This allows you to drive higher impedance headphones." (androidauthority)

    + Arra is van megoldás ha valaki egyszerre akar zenét hallgatni és telefont tölteni...

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    HTC U11 vs Samsung Galaxy S8 vs LG G6 vs OnePlus 3T vs Google Pixel XL - Speed Test (18 Apps) 👌

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Amint megkaptátok várom a véleményeket! :D

    Amire kíváncsi lennék:
    - bend test értelmes keretek közt persze nem liluló ujjal, tehát ami a mindennapokban tényleg érheti
    - boomsound zene és színház módban is (színházban kicsit dobozosnak tűnik néhány videóban)
    - uSonic füles
    - jack adapter egy komolyabb fejhallgatóval, akár összehasonlítva a 10-zel akinél ilyen jól megy :D
    - kijelző...

    Egyéni pozitív és negatív észrevételek, és persze képek többféle fényben és szögből fotózva.

    Köszi! :R

    Használja mindenki egészséggel és megelégedéssel! :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    What's Next from Edge Sense :)
    Hasznos, külső alkalmazás is használhatja, és nem teszi kényelmetlenné a használatot ráadásul a kijelző sem fénylik be, tehát szerintem sokkal jobb, innovatívabb húzás mint az edge kijelző.

    + koncertfelvétel

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz atikó #324 üzenetére

    Igen, van. :K
    "If you don’t want to give up your current pair of headphones, HTC also includes a 3.5 mm to USB Type-C adapter in the box. Using the adapter will give you a much better audio experience, as it actually sport a built-in DAC. This allows you to drive higher impedance headphones." (androidauthority)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz nincsnév007 #326 üzenetére

    Digital to analog converter + Fejhallgató erősítő, ezen múlik hogy hogyan is hajt meg egy minőségi fejhallgatót.

    Itt egy jó cikk.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz nincsnév007 #328 üzenetére

    Azt még hozzátenném, hogy a forrástól is függ. A CD pl 16 bites és 44,1kHz mintavételű így mindegy a 32bit DAC... A jobb minőségnek meg ára van, és most a méretre gondolok.
    A HTC-nél említett 24-bit pedig bőven megfelelő, mivel a minőség nem erre az egy paraméterre korlátozódik.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Koris #519 üzenetére

    Ennél jobb minőségű flex TPU szerintem nincs.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Zsozsoka 74 #798 üzenetére

    Röviden tömören, rendszer folyamatok és az általad használt alkalmazások, gyorsítótár stb... Nem a szabad RAM az érdekes, hanem hogy a rendelkezésre állóból mennyit és hogyan kezel.
    Használni kell, és ha megtelik - ami nem két alkalmazás után lesz - majd maga felszabadít helyet prioritástól függően. Ezen tud még tovább reszelni a gyártó a forkjával, így azzal is hogy a UI-t a végletekig optimalizálja.

    Én sem vagyok programozó vagy szoftverfejlesztő, de ezeket érdemes áttekinteni: [link] & [link] plusz iOS-szel hasonlítva [link] & [link]

    Remélem tudtam adni némi támpontot... :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz MK VII #904 üzenetére

    Ferob is számtalanszor leírta, sőt az összefoglalóban is benne van, hogy mi alapján kell leinformálni a készüléket, hogy megkapja a 2 év gyártói garanciát.
    Ez nem csak MM, Edigital stb esetén valósulhat meg!
    Célszerű neten rendelni és ha véletlenül mégsem azt küldenek akkor 14 napon belül elállni a vásárlástól.
    Persze ha valaki 50ezerrel többet akar kifizetni, hiába nem származik előnye belőle akkor is tiszteletben kell tartani a döntését.

    (Van még HTC 10 is 198-ért edigitalban, ha valaki nem akar elszalasztani egy ilyen alkalmi vételt. :DDD Igazán nagy vétel megjelenéskor volt 270-ért "hivatalosan" gyorsboltból. :)) )

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz rhonin #914 üzenetére

    Gondoltam. Keveseknek mindegy a pénz... :D
    A szükséges dolgokat tudod, leinformálod otthon Simple CID Getter stb és hajrá. :)

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz MK VII #916 üzenetére

    Jaj, bocs! :B Véletlenül lett válasz belőle, újnak volt szánva általános jelleggel és legkevésbé sem volt benne támadó szándék! Igaz amit írsz, nem is vitatom... Engem pl nem zavar ilyen formában ahogy a HTC kezeli a garit, hogy szürkeimportos, ha európai. Inkább futok még egy kört, a saját pénzemért ha azt vesszük.

    Nem akarsz ilyen telefont venni? Akkor nem csak én nézegetem tájékozódás céljából, sokszor read onlyban is a különböző topikokat.

    rhonin: Az is lehet. :D A Pixel(ek)re én is kíváncsi vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Jé, és még senki zsebében sem lett banán formájú! :D Vagy még minden fórumon adósok a képekkel...
    Kézbe véve és összeszerelési minőség szempontjából is stramm cuccnak tűnik, tehát a töréstesztben elég irreális erőhatásnak, hajlításnak kellett kitenni, hogy azt az eredményt produkálja.
    Meg tudjátok erősíteni?

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Laca007 #1060 üzenetére

    Szia!

    Ez a videó beszédes... Kisebb különbséggel de az S8(+) Exynos és Snapdragon verzió is kikap tőle. De kamerában is, és kb mindenben jobb mint a G6.
    A pénztárcád dönt, hogy megéri-e ez a különbség a felárat, de ha rászánnád a pénzt a HTC-re, akkor miért ne?

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Erről a HTC Trade Up dologról tud valaki valamit? :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz ferob #1098 üzenetére

    Értem, köszi. :R
    A cég szempontjából kérdeztem csak kíváncsiságból. Az USA Uh-Oh és ez elég komoly támogatás.
    Nem ártana legalább a nagyobb európai országokban is bevezetni valami hasonlót. Ezekkel és a nagy tesó mellett egy (árban is) jól eltalált középkategóriás ajánlattal komoly szimpátiára tehetnének szert. Nem ártana mondjuk 1 nagyobb, Európában elterjedt műszaki áruházzal is megoldani, hogy legyen külön valami jó HTC pult.
    Én arra évente kitennék egy abszolút flagshipet, egy jó középkategóriásat, és jöhet a marketing. Meg az olyan beváltható ígéretek a supportot és a gyártó múltját illetően, amelyek által megnőne az emberek bizalma.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    A Google felvásárolhatja a HTC-t
    Szerintem még ezzel járnánk legkevésbé rosszul, sőt, talán bizonyos szempontból inkább jól...

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz spawn21 #1489 üzenetére

    Neked, nekem és még pár embernek innen ez is fontos.
    De sajnos mások tesznek rá. Nézzük meg mennyi új iPhone és Samsung fogy, sőt Huawei... :(((
    Pedig semmiben nem rosszabb az U11, sőt...
    A legtöbben egyszerűen észre sem veszik ezt a különbséget, vagy ha igen, simán letagadják. Ez olyan mint az Edge Screen ájuldozás és az Edge Sense pedig haszontalan, hiába bővül a tárház. Nekem utóbbi sokkal kényelmesebb és hasznosabb.
    Azért sokat elárul, hogy a szeretett régi M7-em, az etalon, még mindig használható míg egy S4/S5, G2 vagy iPhone 5 szenvedés. Most érkezett a családba egy Redmi 4X, hát erre sem cserélném el még a fiókból sem pedig jó cucc ha valaki újat szeretne 50 alatt.

    Hiába vagyok mindig kíváncsi az újdonságokra, pl most Mate 10, továbbra is úgy gondolom hogy vagy HTC vagy esetleg HTC Pixel jöhet állandóra... Előbb utóbb úgyis beszerzek már egy U11-et, vagy ha úgy alakul hogy kijön addigra az új akkor elgondolkodom majd megéri-e az árkülönbözetet.

    spawn21, tényleg, az audio részről mi a véleményed?

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz mjani1172 #1756 üzenetére

    Azzal egyetértek, hogy erős középkategóriára is szükség lenne jól eltalált árazással.
    De azt azért tegyük hozzá, hogy mi vagyunk csak kb ilyen árérzékeny piac Európában.
    Az USA-ban pedig arany életük van a HTC-t használóknak.

    Annak, hogy nincs személyes kapcsolat a céggel Magyarországon az nem függ össze a vállalat helyzetével.
    Ott még nem tartunk, hogy erre ne legyen pénz. Amikor sokkal jobban ment akkor sem volt, de van más is aki hasonlóan jár el.

    "Tehát ezt az elenyésző összeget sem áldozzák arra, hogy javítsák a márka megítélését, hiszen tudják hogy vége, és nem érdekli őket, hogy az itt eladott telefonokkal mi lesz." Ez szimplán nem igaz.

    A HTC egy valamit rontott el, hogy anno nem épített brandet, amikor még alig kószáltak páran PDA-val.
    Amikor a többiek még azon gondolkodtak mi fán terem, na akkor kellett volna előadni hogy ők találták fel a spanyolviaszt és pumpálni a pénzt a népszerűsítésbe. Máshol pedig megvolt a tőke ahhoz, hogy egyből óriásként szálljanak be.
    Most hiába próbálnak ászt húzni amikor már alig maradt az asztalon kártya, mert az emberek fejében más ültette el a magot. Most valahogy arról kéne meggyőzni az embereket, hogy őket válasszák és ehhez valami extrém marketingakció kellene és még így sem lehetne olyanokat meggyőzni akiknek már ki lett mosva az agya, lásd #csakaziphone #csakasamsung #őktaláltákfel.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz mocsyzozi #1769 üzenetére

    Ha már "pocsék szervizháttér". Én nem örülnék jobban ha a telemax szervizelné... :U
    A rendszer még mindig a legjobb és az Edge Sense is sokkal kényelmesebb és funkcionalitását tekintve előremutatóbb mint az Edge Screen ami nekem pl kényelmetlen és zavar a becsillanás. Hiába a futurisztikus külső, az elnyújtott formától és a kávahuszárok álmától sem vagyok elájulva. Ezekkel nem vagyok egyedül...
    (Nem, a Xiaomi Mi4C "élvezérlése" nem ilyen volt. Másképp is volt kitalálva és még úgy is kezdetleges volt, pontatlan és megbízhatatlan.)

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz MrPetya19 #1908 üzenetére

    Gondolom ez a Pocketnow Pixel 2 Real Audio Review (youtube) szolgált a hozzászólásod alapjául. :)
    "...Google's dongle not only worked on an HTC U11, but delivered significantly better results than HTC's dongle..."

    Egyelőre coming soon...

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz mocsyzozi #1920 üzenetére

    Ez sem perdöntő bizonyíték, hogy sz@r a szervizháttér vagy hogy többnyire problémás a szervizelés. Ez még mindig csak egy rossz tapasztalat.
    Sajnálom, hogy így jártál... :(((
    Ettől függetlenül egy centivel nem lennénk előrébb vagy érezném magam nagyobb biztonságban a hírhedt Telemax szervizzel. Olvass csak bele mondjuk a Samsung topikokba, akár az S8/S8+ közös topikjába vagy Huawei P9 stb. Karcosan, ütésnyommal, nem működő funkciókkal, kihagyott csavarral, illesztési hibával stb stb küldték vissza és szó nem esik a szervizelés utáni IP védettségről, ami ezek után erősen megkérdőjelezhető.
    Rengeteg a panasz, ahogy a Sony szervizre is... :((
    Sajnos egyik gyártó egyik készüléke mellett sem lehet érv vagy ellenérv a szervizháttér, oké szép dolog a Huawei vip garancia (3-3-3), de a szervizelés minőségét nem befolyásolja.
    Talán az Apple, de ott sincs kolbászból a kerítés, közvetve is tapasztaltam és olvasható is jó pár panasz.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz kerxy #1930 üzenetére

    Ez a te tapasztalatod, én is tudok pozitívat írni a HTC szervizről. Olvasd el a topikokban, hogy más mit tapasztalt.
    Nem lesz minden tapasztalat rossz és nem csak Samsungról van szó.
    A helyszínen történő javítás is csak addig van míg technikailag megoldható, máskülönben megy tovább a telemaxba. A helyszíni javítás 120 percen belül értendő elvileg, viszont ha továbbmegy a telemaxba akkor a pár nap is erősen kérdéses nemhogy a szervizelés minősége mint ahogy az kb az összes topikból kiderül.

    A cserekészülék jó dolog az rendben van.
    "Tény, hogy HTC-nél a leggyengébb a szervizelés!" Ez attól még nem tény...

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Aryon87 #2037 üzenetére

    Változtatnak a pontozási rendszeren, érdekes, hogy év közben és szeptemberre. Jön a Note 8, iPhone 8 és 8 Plus, és ott a csodapontszám. Az már lényegtelen, hogy erősen ellentmondásos a pontszámítás és az összehasonlítás is és hogy az U11 mégis maradt 90-en így tovább nyitva az amúgy sem túl hitelesre szabó ollót. :D

    Nem baj, iskolában, az általánostól az egyetemig is létezik a felelet osztályzás "pofára" fogalom.
    Nagyon okos vagy, kettes vs nagyon szép vagy, négyes, a protekcióról és a könnyebb tételekről nem is beszélve. :DDD

    GSMArena-n sincs frissítések után újratesztelve, amivel az U11 is javult, de azért DXO pls... ;)

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Varoz #2280 üzenetére

    Szerintem erre utalt átalakítók kapcsán...

    + Moshi Made for Google Accessories

    USB-C Digital Audio Adapter (+ With Charging)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Yeffy #2289 üzenetére

    Elvileg az összes third-party Made for Google kiegészítőnek működnie kell, ahogy az MFi, (Made for i...) is működik. [link] & [link]

    Tehát amit fentebb linkeltem Moshi USB-C Digital Adapter with Charging cuccnak működnie kell, és működik is, ahogy az egyik srác írt is róla xda-n és saját bejegyzésében is.

    + xda-n erre is azt írják, hogy működik, csak itt még pluszban bele kell toldani a HTC átalakítóját.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz malor #2603 üzenetére

    Valamit csúnyán benéztek...
    A kijelzőt máshol is említik, hogy nincs olyan fényereje mint a Samsung amoled paneljeinek, ez már a sima U11 MA! tesztben is meg lett említve, "fényerőben lehetett volna még felfelé húzni" de Bog azt is hozzátette hogy "A fényerő relatív alacsony mivoltára is van megoldás, ugyanis direkt napfény esetén ráad a rendszer egy kis kakaót, így nem lesz gondunk akkor sem, ha verőfényes napsütésben állunk neki fotózni, de sosem lesz olyan vibrálóan fényes, mint az S8 panele.".
    Amúgy pedig mindkét készülék kijelzőjével elégedettek voltak a legtöbb helyen, sőt a legtöbb helyen a legjobb nem amolednek mondják.

    Az aksi esetében de pláne mellényúltak, még a YT High Tech Traveler-es tesztelő (igen jól nyomja) Nicholas Gray is kommentelt alá, hogy "I take issue with the battery score. I've been using the phone for nearly 3 weeks as my main device. It is practically impossible to kill the battery on the phone in a single day unless you are constantly running benchmark apps. In my time with the phone, the device's battery has never been lower than 25% at the end of a long 16 hour work day. Most of the time, I do not charge the phone until after lunch the following day.
    Just like benchmarks, standardized battery tests never give an accurate picture as to how the phone works in the real world."

    Plusz egy másik tesztelő twitteren megosztott egy képernyőképet is az akkuval kapcsolatban.

    A szavaival élve "hater's can be quiet now!" Remélem nem fog sokakat félrevezetni ez a megkérdőjelezhető objektivitással elkészült gsmarena teszt. :((( Nem akarok konteózni de ez a cikk elég furcsa.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    U11+ vs. Note 8 & vs. OP5
    Ez a 4GB RAM-os verzió, tehát a 6GB-os megeszi mindkettőt, ráadásul az OP5-tel szemben további hátrányban van a nagyobb felbontás miatt is.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Pocee #2720 üzenetére

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz giroud199 #3297 üzenetére

    HTC Club, U11 Life 4/64GB ~110k ;)

    (#3300) errorcode06: Én semmit... :D A tisztogatást saját kezűleg intézem ha kell.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz dredjudge84 #3525 üzenetére

    Szia!
    Ilyet keress.
    Vagy hasonló Made for Google terméket.
    De valaki mintha rendelt volna hasonlót, majdcsak jelzi hogy milyet és honnan...
    ---- ----
    Beázás témához. Rég mondom, hogy óvatosan ezzel a IP minősítéssel, mert szép és jó, csak ha mégis beázik, (Sony és Samsung is ázott már be) valószínű elhajtanak ha gariban szeretnéd javíttatni.
    Vonatkoztassunk el a reklámoktól és eszünkbe juthat a klór és a só is, ez nekik is eszükbe jut amikor elküldenek. Plusz idővel az illesztések, szigetelések is gyengülhetnek, játék során melegszik, nyáron pláne utána télen hideg van...

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz kano #3529 üzenetére

    Ez sajnos nem így működik, sehol sem... Lehet nem értetted amit írtam.
    S8 használati útmutató (5. oldal)
    U11 használati útmutató (28. oldal)

    Innentől nincs rá garancia hogy garanciában javítják, az elutasításra számos példa volt már Sony és Samsung részről is. Az IP védettséget úgy kell felfogni, hogy nem ugrik ki a szíved ha megázik a táskádban, vagy ha záporban kell hívást intézned, de úszni mégsem kéne vele hiába sugallják a reklámok.
    Amúgy IP védettség nélküli telefonok is általában kibírják, de azoknál nincs rá labor körülmények közt végzett teszt sem, így lutri, míg a védetteknél legalább nagyobb az esély hogy túléli mert direkt szigetelve lett.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz kano #3560 üzenetére

    Oké, akkor pl Samsungot vagy Sony-t sem kell venni.
    Írd pl az S8 topikban a keresőbe a "beáz" kulcsszót és megtalálod a pórul járt embereket akiknek megvonták a garit. Egyszerűen a nem rendeltetésszerű használatra fogják miután azt állítják náluk kimért labor környezetben teljesítette a tesztet. Jöhetnek SIM-tálcával, takaróelemekkel, sós vízzel, magas klór tartalommal vagy egyéb szennyeződéssel, külső tényezővel ami már nem az IP-t kérdőjelezi meg hanem mindenestül a készülék rendeltetésszerű használatát. Sony-val homár-on is van ilyen ügy, és a Sony be is védte magát.
    Vagy olvasd el ezt, jó kis angol nyelvű cikk.
    Bonyolult történet ez, pl lehet észre sem veszed amikor víz került bele nem kapcsolod ki, használod és szépen "teszi a dolgát", míg egy nem IP minősített telefont egyből beteszed a tál rizsbe és lehet megmented vagy régebben gyorsan szétkaptad aksi ki és így...
    De tegyük fel, egy hibátlan készüléket veszel, lehet csak a használatból adódóan (hideg, meleg, zsebben megfeszül, még ha szőnyegre is de leejted) 1 év múlva már nem 100%-os a vízállóság.

    Papíron tehát bírnia kellene, de volt dolgom orvosi rehab készülékkel ami IP minősített mégis fel van tüntetve rajta, hogy nem lehet a fürdőben a használni, tehát csak egy biztosíték ha esetleg mégis nedvesség éri, ezért nincs feltüntetve a kézikönyvében és a specifikációban is csak apró betűvel kiegészítésként. A mobilgyártóknak viszont jó marketing fogás nyomhatják a medencés reklámokat, aki nem követte az több vásárló szemében is hátrányba került. Azóta is sokan írják feltételként a Melyik okostelefont vegyem? topikban, pedig a nagy IP áttörés előtt is jórészt kibírták a telefonok a hétköznapi nedvességet (a One M7 pl többet is bírt nálam mint "kellett volna"), tehát nem fekete és fehér ez vagyis vagy védett vagy nem, csak az egységes feltüntetés egységesebb "biztosítékot" adott arra hogy valami szigetelés és esélyes hogy nem fog tönkremenni ha megázol. Én azt ajánlom hogy erre mindenki egyfajta biztosítékként gondoljon, elvonatkoztatva a reklámoktól. Ez olyan kb mint az autók brosúráiban a fogyasztás, elvileg képes rá, de gyakorlatban nem fogsz tudni minden körülményt ehhez igazítani mint ők a laborban tették. A GorillaGlass is sokat bír, mégsem ajánlják hogy teszteljük.

    Elnézést kérek a topikgazdától. Befejezem az offolást.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz ghiottone #3719 üzenetére

    Kb le lettem hülyézve amikor ki mertem mondani hogy bizonyos esetekben zavaró a hajlított kijelző mert eleve befénylik bizonyos szögekben tartva. Nekem is cilinderes a szemem, de olyan is mondta hogy zavaró akinek nem. De leginkább a pwm vibrálás amitől nagyon el tud fáradni a szem és akár fejfájás is kialakulhat. Ebben a videóban pl tisztán látszik.

    De mivel egy másik topikban kijelentette egy vérfan hogy nem zavaró és hülye aki mást mond, ezért nem zavaró és hülyeség amit írok. :D Ha lehet inkább mégis kihagyom, az edge sense amúgy is rugalmasabban kezelhető és ha nem kell ki lehet kapcsolni.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák