Új hozzászólás Aktív témák

  • Exelsior

    senior tag

    válasz dani3l #5830 üzenetére

    Hát munka közben a gyárban direkt dumáltak a munkatársaim hogy tuti hogy könnyen karcolódik mint a többi telefon. Előző One S könnyebben karcolódott, ezzel szemben a One egyáltalán nem karcolódik.

    Nem csak a youtube-on de a gyárban ahol dolgozok csípővel, csavarhúzóval, kulccsal, stb.-vel mutattam a munkatársaknak hogy ez igen is jobb mint az előző generáció. Nekem mindenképp fejlődés előzőhöz képest de lehet kifogtam egy gagyibb glass-t :)

    4.2.2-re vissza térve igen már van ahol elérhető de a linkelt videón egy főzött romról van szó ami az eredeti alapját képezi. Remélhetőleg hamarosan mi is megkapjuk. :)

    "Android 4.2.2 (Jelly Bean) - latest official HTC One 2.17.401.1 (WWE UL GSM+LTE) firmware"

    [ Szerkesztve ]

    Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

Új hozzászólás Aktív témák