Aktív témák

  • Cs.Orsolya

    aktív tag

    válasz gege71.hu #121 üzenetére

    A regisztrációnak hosszú a története, és már vagy kétszer le is írtam valahol. A Magamról-ban egészen biztosan.
    Megjelent a nyilatkozatommal anno tavaly nyár végén egy cikk. Egy mondatot kiemelt belőle Kalandor Olvtárs - az ő blogja végleg törölve lett saját maga által -, és ott név szerint lettem megemlítve a hozzászólásokban. Kerestem a cikket a gugliban, és erre ezt a fórumot, és az engem ért kritikát találtam meg helyette, mely utóbbi elég rossz fényben feltüntető volt. A cikk telefonos interjú révén született, tömörített volt, és az adott mondatot eléggé olyan szövegkörnyezetből emelték be a cikkbe is, amitől én is megszaladtam szemöldökileg, mikor olvastam. Nem tudtam, mit tegyek. Hagyjam-e a fenébe, vagy mégis szóljak valamit a saját érdekemben? "Fent vagyok egy internetes honlapon, mint szakember, de az első, amit lehoz rólam a gugli, az elég degradáló. Ez csak a hitelemet rontja, és így nem tudok majd szakmailag megfelelően helyt állni." Amikor pár nap múlva hasonló helyzet fogadott a guglis kereséskor, regisztráltam, és írtam egy-két privátot a hozzászólóknak, hogy ki vagyok, ez a cikk hogyan készült, és hogy nem akarok senkit kellemetlen helyzetbe hozni, de úgy éreztem, személyesen jobb tisztázni ezt is. Utána hónapokig nem is foglalkoztam a PH-val, Finest-tel privátoztunk párszor. Amúgy nem érdekelt sem a fórum, sem a blog írás, pedig Finest biztatott. Utána volt egy nehéz időszakom, és amikor már kezdtem szociabilisebb lenni, és volt egy nagyon kiakasztó napom, akkor született meg este az első beírás, a Hova tartunk, és mit tehetünk címmel.

    [ Szerkesztve ]

    "Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

Aktív témák