Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Karmko #7 üzenetére

    Ne már... neee... a sars2 rns-e 70-75%ban megegyezik a sars1-ével, és 97%ban az egyik denevérből kimutatható koronavíruséval. Nincs ebben semmi szándékosság.
    Ha láttál már képről kínai piacot, akkor tudhatod, hogy nyers tehénaggyal kevert forralatlan denevérvéres lisztbe mártott kutyahúgykövet enni nem életbiztosítás... főleg miután meghempergett a patkányszaros földön.


    Sokkal inkább azt kellene boncolgatni, hogy a who elnöke miért pont akkor volt etiópiai külügyminiszter amikor a kínaiak mentek hozzájuk olajat fúrni és vezetéket építeni Dzsibuti-i kikötőjükhöz.
    Miért falazott nekik még januárban is.

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

  • válasz Karmko #17 üzenetére

    Tévedsz.
    A macska és a banán dns-e is 100%ban azonos az emberével.
    Mindegyik GACT-kből épül fel.
    lel
    De visszatérve... ha kicsit utánanézel, akkor... ne... inkább ne jöjjél rá semmire.
    Jobb ez így.
    Szabad a világ, oda mész ahova akarsz... iletve ahova beengednek.
    Ha sokáig mész nyugatra, akkor előbb-utóbb oroszországban kötsz ki.
    Próbáld ki, mókás élet van ott.
    Ja, nem.

    [ Szerkesztve ]

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

  • válasz Karmko #30 üzenetére

    No comment, úgy ahogy mondod.

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

  • válasz Karmko #37 üzenetére

    Te toporzékolsz és erőlteted másra a hülyeségeidet ha eddig nem tűnt volna fel.

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

  • válasz Karmko #43 üzenetére

    Te drága gyermek. Te. Egyem a húsod. Az amit te ott bekarikáztál, az nem más mint az axiálkompresszor. Mint neve is mutatja, ebben van egy tengely. A tengelyen pedig a kompresszor-lapátok találhatóak. Nem, nem pillanatragasztóval rögzítve...
    Tekintve, hogy a tengelyre sugárirányban érdemes ráragasztani a _lapátokat_ (máshogyan leromlana a hatásfok), a lapátok egészen biztosan kisebbek mint az egész axiálkompresszor átmérőjének a _fele_. Mert kell egy tengely is...
    A jelenlegi legnagyobb és legújabb amit gyártanak az a GE9X [link] . Alul látsz egy képet az egyik lapátról.
    Ha nem hiszed, akkor keresd meg a gyártót, ők is biztos a globális összeesküvés részesei, és biztosan ők keverik a lapát és a (kompresszor)kerék fogalmát.

    Visszatérve a válaszodra.
    Az, hogy totálisan ostoba vagy, az teljesen egyértelmű.
    Fogalmad nincs hogy mi az rns és a dns között a különbség, fingod nincs, hogy mi az a génszekvencia, mik a gének, egyáltalán arról sincs, hogy mi-micsoda.
    Biztos minden orvos, kutató, virológus, és járványügyes is a GE-hez hasonlóan egy világ-összeesküvés részesei, és csak félrevezetésből, megtévesztésből mondják azt, hogy a sars2 az 70%-ban megegyezik a sars1-el, 97%ban pedig az egyik denevérfajból kimutatható koronavírussal.
    Egész biztos vagyok benne, hogy tudod értelmezni ezt a képet:

    Ha esetleg mégsem, akkor sem fogom neked leírni, se bemásolni sehonnan a megfejtéshez szükséges információkat, mert az interneten a sok "világhelyzete" és hasonló szutykok mellett megtalálhatóak azon alapvető oldalak is, amiből elkezdheted felépíteni a tényeken alapuló tudást. Már ha van hozzá agyi kapacitásod.

    A jó hír amúgy az, hogy nagyon úgy tűnik megvan az ellenszerhez vezető kulcs, amivel blokkolni, működésképtelenné lehet tenni a vírust, így nem tud bejutni a sejtekbe, egyszerűen azért, mert kvázi nem tud mivel csatlakozni az ace2-es receptorokhoz.
    Ezt már felfedezték a sars1-nél is, de mivel az elég hamar "eltűnt", így a kutatások is abbamaradtak...
    [link]

    mod:
    ez azért beszédes:

    hogy az itt található szutykok 90%a kínai névvel büszkélkedhet.

    [ Szerkesztve ]

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

  • válasz Karmko #62 üzenetére

    Arra válaszoljál amit tényekkel alátámasztva állítok.
    Vagy arra nem tudsz, ezért jön a süketelés, a terelés, meg a szmájlik?
    Ennyire futja?
    Amúgy a wtc-t nem 747-esre, hanem 707-esre tervezték, mivel a 747-es még bőven tervezőasztalon volt amikor a wtc-t elkezdték építeni. Just sayin'.
    Az meg már csak hab a tortán, egy darab 707, vagy kettő 737-esre volt tervezve.
    Az pedig a cseresznye, hogy ki is bírta volna, csak mivel b.sztak a tartószerkezet gerendáinak hőszigetelését felújítani, a tűz miatt az acél nagyobb hőterhelésnek volt kitéve mint lett volna hőszigeteléssel.
    És hiába jössz az acél olvadáspontjával, a tartóképességét/szilárdságát már 370-400 fokon elkezdi veszíteni, 7-800 fokon pedig már jelentősen gyengül (ahol a kerozin ég).
    Itt a nagy kérdés a 7-es épület, és a pentagoni luk keletkezésének története...

    [ Szerkesztve ]

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

  • válasz dabadab #65 üzenetére

    Mit vársz egy olyan országban, ahol a 18-45év közötti populáció 35-40%-a funkcionális analfabéta, a politikai/gazdasági "elit" köreiben kiugróan magas (a teljes populációban pedig kb 8%) a laposföld-hívők aránya?
    Nem állítom, és nem is fogom, hogy én nem mondtam hülyeséget sose, de amikor a tényeket a pofámba tolták, akkor azért utánanéztem, és ha tényleg úgy volt, akkor elismertem.

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

  • válasz Karmko #68 üzenetére

    <p>Nem javítottam ki semmit. Hozzáírtam még amit úgy gondoltam, hogy lemaradt.<br />Baromságot te beszélsz arany húsom...<br /><br />A 747-es első felszállása 69 első negyedévében volt, és ha jól rémlik 66-ban kezdték el tervezni.<br />A WTC-t pedig 66ban kezdték el építeni, és feltételezem, hogy nem egy hónap alatt tervezték meg, szóval gyanítom, hogy 63-64-ben kezdték el tervezni. <br />A tornyokat pedig kész repülőkre tervezték, nem pedig (meg sem lévő) blueprint-re...<br /><br />A wuhani piac... lel... senki nem mondta, hogy onnan származik, hanem a kiindulási helynek jelölik, illetve jelölték. Az első transzmissziónak. Az egy piac, ahova mindenki hoz minden szart mindenhonnan. Azért piac... főleg kínában...  <a href="https://hu.euronews.com/2020/03/26/miert-esznek-virusgazda-vadallatokat-kina-egy-reszeben" target="_blank" rel="noopener">[link]</a> <br /><br />Miért nem inkább annak jársz utána, hogy a WHO "elnökvezérigazgató" miért pont akkor volt Etiópia külügyminisztere amikor a kínaiak mentek olajat fúrni és olajvezetéket építeni hozzájuk?  <a href="https://www.busiweek.com/ethiopia-starts-oil-production-from-ogaden-basin/" target="_blank" rel="noopener">[link]</a> <br />Aztán amikor szitu lett, akkor falazott kínának amennyire mert. Aztán nem sokkal később meg pofánverte a szaros palacsinta... <br />Amúgy pedig sok értelme nem lenne egy olyan vírust "véletlenül" kiengedni egy laborból, aminek az elhalálozási rátája tizede (se) az elődjének, a sars-nak.<br />Főleg úgy, hogy gazdaságilag pont saját magukat vernék pofán vele...<br />Hagyjuk már.<br /></p>

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

  • válasz Viktor77 #80 üzenetére

    Igazad van, hagyd rá.
    Napellenzős fejébe nem lehet értelmet verni a legnagyobb jóindulattal sem.

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

  • válasz BoB #83 üzenetére

    Úgy tűnik...
    Amúgy az tény, hogy a tervezője gondolt a terrortámadásra.
    Készítettek vele riportot akkoriban, ott állt a modellek mellett, és elmondta, hogy egy 707-es (akkoriban a legnagyobb utasszállító), vagy kettő 737-es becsapódását kibírja a torony.
    A baj az, hogy a 707-esnél is nagyobb géppel mentek nekik.

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

  • válasz Karmko #88 üzenetére

    Ez megint butaság.
    A WTC-t úgy tervezték meg. Pont azért, mert tudták előre, hogy ikonikus dolog lesz belőlük.
    A hagyományos felhőkarcolókat meg csak simán a helyi jellegzetességekhez tervezik.
    Földrengés, hurrrikán, stb.
    Ebbe nem tartozik/tartozott bele a repülőgépes terrorcselekmény.
    Taipei tornynál sem számoltak repülőgéppel.
    Se a petronas tornyoknál.

    De nézd csak, meg is találtam neked:
    [link]
    De biztos ő is hazudik.

    [ Szerkesztve ]

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

  • válasz Karmko #91 üzenetére

    Na szevasz, további jó beszélgetést magaddal.

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

  • válasz Karmko #97 üzenetére

    nem hiszem, de abban biztos vagyok, hogy te vagy a legprimitívebb, legostobább a napellenzősök között akikkel eddig összehozott az élet, pedig ilyen téren sem kegyes hozzám a sors...

    [ Szerkesztve ]

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

  • válasz Tetsuo #102 üzenetére

    Tudod, ebben (mármint amit ez a jómunkásember Karmko rendez itt) igazából az a rémisztő, hogy olyan nagy összefüggéseket lát meg ebben, hogy csak na. Olvassa a sok hülyeséget, összeállít a fejében (szándékosan nem agyat írtam) valami maszlagot, és tényként, már-már prófétás meggyőzöttséggel mantrázza a baromságot. Hiába raksz elé tényeket, skippeli, és elkezd más baromságot szajkózni. Elkezdte a vírusos hülyeséget, megcáfoltam, elkezdte a 747-es hülyeséget, megcáfolta az aki a wtc főtervezője, most jön a fizikával az is lassan cáfolódik, kivi vagyok mi lesz a következő.

    De addig már nem gondolkodik el, hogy az amerikai kormány nem fog _ennyire nyíltan_ fals flag-et végrehajtani saját maga ellen. Mármint, hogy kvázi aláaknázza a wtc-t. Manipulálással viszont el lehet érni azt, hogy pár fundamentalista barom belerepüljön a tornyokba. Főleg, ha a kapukat becsukják ugyan, de be nem zárják előttük. Simán kinézem a republikánus retardáltakból ezt a viselkedést.
    A tornyok pedig amiatt omlottak össze amit pár páran elpofáztunk itt.
    707-esre tervezték, 767-essel repültek bele. A 707-es valamennyivel könnyebb, és jóval kevesebb üzemanyagot szállít mint a 767 (65köb vs 90köb), ráadásul közel a száraz súlyával kalkuláltak a a tervezéskor, és közel teletankolva repültek bele. Ez azt jelenti, hogy eleve nagyobb sebességre képes géppel, eleve nagyobb sebességgel, és jó kétszer akkora tömeggel repültek bele a tornyokba. Mivel itt minden négyzetesen számolandó, jó kalkulálgatást kívánok. Eleve már az csoda, hogy nem azonnal dőltek össze.

    Azt én is furcsállom, hogy aznap érdekes mód lefagyott a NORAD, Bessenyei Péter sem lenne képes 7x7-essel fél méterrel a föld felett repülni úgy ahogy a "soseleszbelőlükpilóta" arabok képesek voltak a pentagonnál úgy, hogy a kábeltekercsek is épek maradtak... aztán a sérülés az épületen megint kérdésessé teszi azt, hogy mi csapódott bele az épületbe úgy, hogy átütötte a (kintről nézve) harmadik gyűrű belső falát is.
    Kurva sok pénz, és még sokkal több hatalmi érdek húzódik ez mögött, és pont ugyan úgy nem fogod megtudni ezt sem, mint a magyar olajbizniszt a gengszterváltás után... pedig a mi kis szemétdombunk mennyivel kisebb mint az amerikai...

    A vuhani piachoz, meg a négyes szintű laborhoz egy kis adalék...
    [link]

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

  • válasz Karmko #110 üzenetére

    Nem. Tök jó filmet néztem, nagyon tetszett, mert a hozzád hasonló agy-amputáltakról (is) szólt... a konteós, "aranyfa-kivonatos" debilekről:)
    (Contagion, Matt Damon, Laurence Fishburn).
    De őszintén szólva ezért a hangnemért amit itt megengedsz magadnak, kezdem remélni, hogy valaki egyszer istenesen pofánver téged csak azért, hogy érezd a megbecsülést, és a törődést amit nyilván nem kapsz/kaptál meg onnan ahonnan kellett volna.

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

  • válasz Karmko #115 üzenetére

    igazi velőből jövő hülye vagy...

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

  • válasz Necroman_Mk2 #118 üzenetére

    De a nagy konteós baromja arra már nem tud választ adni, hogy mi ütötte át a kintről nézve a 3. gyűrűt. Miközben vasbeton az épület.
    Érted?
    Puffogtatja itt a nagyigazságnak felfogott marhaságokat amiket úgy olvasott össze innen-onnan, de egy saját elképzelése sincs semmiről se pont azért, mert gondolkodni meg már nem tud.
    Nem kell a pentagonnál nagyon messzibe "elkutatni", beütöd gúgliba, hogy "amazing pentalawn", és érdekes képek jönnek be.
    Azt nekem sose fogja megmagyarázni senki, hogy oda utasszállító csapódott be. Főleg annak tükrében nem, hogy hivatalos jelentés szerint is Cessnán repültek/tanultak repülni előtte a "gépeltérítők". Meg a Flightsimulator 99-en. Ugyanmár.
    Engem az egészben csak ez bosszant. Hogy jön egy ilyen nyomorék, nagypofájú, agy-amputált seggfej a szmájlijaival, és a valóban fontos kérdésekből a hülye debil viselkedésével blődséget csinál.
    Ez az ami igazából szúrja a szemem. Az, hogy lövése nincs semmiről, az megbocsájtható, sok tanulás, és olvasás kell ahhoz, hogy az embernek némi fogalma legyen arról, hogy a vuhani piacnak mi lehetett volna a szerepe a sars2 átadásában. Erre jönnek a biolaborral, meg az "onnan szabadult ki" agyrémmel. Miközben már a piacos hipotézis felállításának pillanatában is mondták, hogy az az átadás helye lehetett, de a vírus máshonnan érkezett oda.
    De ő, a nagyon konteós majd megmagyarázza, hogy az összes virológus, meg terepkutató egy segg, nem ért semmihez, a rns elemzések kamuk, ésatöbbi éastöbbi.
    Már vártam, hogy mikor kezdi el a trumpos baromságokat felhozni, hogy "meg kellene vizsgálni a fertőtlenítő befecskendezésének lehetőségét, mert az kiüti a vírust".
    Na mindegy, már így is sokkal több időt vesztegettem erre mint kellett volna.

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Új hozzászólás Aktív témák