Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hieronymus

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Karmko #96 üzenetére

    Első körben egy kérés.
    A fejvörösédés jellegű kommenteket tartsd meg magadnak.
    A te dolgod mit gondolsz, én nem vagyok rá kíváncsi. Köszönöm, hogy megérted.

    A belinkelt képpel mit akarsz bizonyítani?
    Vagy csak belinkelted, hogy majd valaki kitalál belőle valamit?

    A linkelt videó alapvető tévedése, hogy a sérült felsőrész tömegéből akart bármire is következtetni.
    A magas hőmérséklettől meggyengült tartószerkezet már nem bírta a saját súlyát megtartani.
    A talapzatnál a legmagasabb a teljes épület súlyterhelése. Ott kezdett szétomlani a két torony, nem a becsapódás helyén.

    Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

  • Hieronymus

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Karmko #96 üzenetére

    Azon a képen egy el- vagy letört szerkezeti elemet látok, ha a pirossal bekarikázott darabra gondolsz.

    Az teljesen bizonyos, hogy nem robbanásból származik.
    A kérdésem továbbra is az, hogy mit bizonyít ez a kép?
    Te válaszold meg! Nekem se kedves sem időm sincs olyan dolgokról találgatni, amit egy teljesen normális épületbontásnál is lehet látni.

    "Soha semmilyen felhőkarcoló nem omlott még össze tűztől."

    Erről van hivatalos szakértői véleményed?
    Egyébként egy esetet bizonyosan ismerünk. A WTC két tornyát. A beletöltött kerozin égése megtette a szükséges hőhatást.

    "Szabadesésben meg pláne nem, mert ez fizikai nonszensz"

    Ez nettó baromság. Szabadesésben még akkor sem tudna összeomlani, ha alulról robbantották volna fel a tornyokat. Egyszerűen nincs elég "szabad" hely a szabadeséshez.
    Jobb magyarázatot kérek!
    Nyugodtan dolgozz rajta, nem muszáj azonnal válaszolnod, újabb baromságokat halmozva.

    Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Új hozzászólás Aktív témák