Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz #22743424 #29 üzenetére

    Érdekes amúgy. Támogatott készülékekről a hivatalos oldalakon a Xiaomi Mi 9 Prot találtam, a Mate 10, Mate 10 Pro, Mate RS, P20 Lite, P20, P20 Pro telefonokat. [link]
    Továbbá a mobilarena tesztben a P30 Pro-nál EMUI 9.1 alapon teszteltek, a specifikációban mégis benne van a LHDC. [link]

    Lejátszókból kettőt találtam:
    FiiO: [link]
    Hi-Res BT Player: [link]

    Itt pedig megemlítenek két Xiaomi modellt, aminek a developer listájában ugyan benne van, de nem működik, hiába választják ki. Az utolsó hozzászólás ad választ: [link]
    És akkor a MA P30 Pro tesztre választ ad, miszerint benne volt a listában, de lehet nem működött volna, csak EMUI 10-en (amit megkapott és megy is).
    Abban az utolsó hozzászólásban lévő threadben említik a FiiO lejátszót, miszerint az applikációban beállította, és elmondása szerint működött.... hát nem tudom. Kipróbálni nem tudom, illetveha szoftveresen kiír valamit a telefon, attól még nem biztos, hogy úgy is van.

    Bocsi, ha zagyvaság az egész. Én csak olvastam eddig az LLAC és LHDC kodekekről a Pc Worldben, és kb ennyit foglalkoztam velük.

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák