Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dello79

    aktív tag

    válasz Black_Raven #1522 üzenetére

    Átvette minden funkcióját az Egészség app.

    Tényleg ? Ezek szerint úgy írsz véleményt, hogy nem is tudod miről van szó :)

    Az egészség app-ban tudod kezelni az Értesítéseket ? Pl. email , játék , bármilyen notification .. jött viber üzeneted kiirja az óra .. , Tudsz beállítani funkciókat is ? Az egészség app kb. 30 % átfedésben van látod a lépéseket, kalóriát , távolságot, alvást , pulzust aztán kb ennyi... az óra "okos" része csak a Wear -ban van.. Riasztások, Értesítések kezelése , Ne zavarj üzemmód , stb.

  • Dello79

    aktív tag

    válasz Black_Raven #1522 üzenetére

    Valószínű a "mi a francot akarsz" szóra kaptam fel a vizet és mivel anno is használtam Huawei telefonon a Wear-t és a Health appot is rendszeresen és Android 8-on tökéletesen működött minden, fel se tételeztem..hogy egy olyan Play Store -os program ami már nem aktuális ill. nem mindig működik megfelelően fent van ezért én is visszatámadtam.

    A hiba ott volt, hogy az új PLAY-re feltettem az appokat Wear és Health .. a Health egyből le is szinkronizált.. a Wear -al utána párosítottam a karkötőt.. és nem működött bejövő hívásnál csak azt írta ki hogy "Incoming call" tényleg úgy van hogy Android 9-ben megváltoztak a jogosultság kérések így a Weart kint hagyták csak...sőt utólag megnézve a Healt-ban van egy olyan rész ha ez nem működne akkor ennél meg annál az eszköznél használd a Wear-t szóval.. nem egyértelmű.. naszóval.. most ennek kapcsán hogy kész volt a Wear párosítás elindítottam a Health appot és most már felajánlotta, hogy akarom-e hogy ő kezelje az értesítéseket... ( persze aki azt választja hogy ne annál továbbra is hibás lesz.. szóval ez így érdekes.. )

    Így ezt benéztem ! Bocsánat ! Ennek fényében, hogy írtátok engedélyeztem a Health-nak hogy kezelje a Band2Pro-t és hogy párosodhat vele stb stb.. és nektek köszönhetően így már működik. Mégse volt hiába :D hogy beírtam..

    Köszi a segítséget ! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák