Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz Bog #56 üzenetére

    pont erről a "teljesítmény túltolásról" olvastam egy cikket, aminek lényegi tartalmát már leírtam... a cpu vezérlésbe az NPU is besegít... ha teljesítményigényes appot érzékel az algoritmus maximumra kapcsol a hatékonyabb működés érdekében... nos, egy benchmark teszt pont ilyen alkalmazás, ami ugye a hardver erősségeit méri...csak éppen az MI rásegítésével nem számol... ez nem annyira mégsem csalás... meg korábban azt is írtam hogy ennyi erővel az OC-s custom kernellel használt telefonok eredményei is csalások, hisz ott is túl van tolva a teljesítmény,tehát az sem ad reális értéket teszt alatt...
    nagyon jó a cikked a GPU turbóról, a hwsw kicsit részletesebb ír az elméleti működésről, de tiéd is nagyon jó...de korábban írtam ezzel kapcsolatban is

    mellesleg azt is írtam már, hogy amíg hasít a vas, és bírja,addig ezek a csavaros dolgok engem speciel nem zavarnak, ha a benchmark fejlesztőknek nem tetszik valam, azt a gyártóval sakkozzák le... mellesleg nagyon félre értetted, véleményt írtam,nem térítést...a 2 nem ugyan az;)

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák