Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akibor000

    aktív tag

    válasz kásás #3333 üzenetére

    az eredmények nekem sem müködött jol. pár napja felraktam a kis sárga-zöld ikonos eredmenyek plus nevű appot, ez már jó, jelez is rendesen, pontos idöben, tegnap a manchester united meccsen le is teszteltem.
    érdekes h mobilnettel kb 20mp késik az értesités.

    [ Szerkesztve ]

  • eurolac

    senior tag

    válasz kásás #3333 üzenetére

    Szia!
    1.,
    Beállítások - Akkumulátor - Indítás: Itt a lap tetején le van írva, ha egy appnál engedélyezve van (olvasatomban be van pipálva vagyis zöld) "....és használja a célzott energiatakarékosságot"
    Tehát annál az appnál a kapcsoló ne legyen aktív.
    Szintén fent: Csoportos kézi kezelésre kell menni és látod a három bepipálási lehetőséget leírással.
    2.,
    Másik régi móka még:
    Beállítások - Alkalmazások és értesítések - Alkalmazások - lent bal beállítások (fogaskerék) - speciális hozzáférés - Optimalizálás mellőzése: ha az adott app nincs engedélyezve....jobb fent kisnyíl lenyitása - Az összes alkalmazás - itt ki tudod választani az appot, hogy ne optimalizálja.
    Amikor kiválasztod írja is, hogy nőhet az akkuidő (semmit nem fogsz észrevenni belőle) szintén arra gondolok, hogy nem altatja be a rendszer ezeket a progikat, mennek a háttérben.

    Oreo alatt érdemes átnézni az appok értesítési engedélyeit is, van olyan applikáció ahol nálam megháromszorozódott a beállíthatósági lehetőség.

    Más: még mindig "körözöm" hová tűnt az érintés-tiltás mód, de nem találom. Ha valaki rátalálna hová dugták el és beírná megköszönném, bár szerintem ezt a kis hasznos dolgot kivették, áttúrtam az egész menüt utána! :R :K

    Eurolac

Új hozzászólás Aktív témák