Új hozzászólás Aktív témák

  • mm89

    őstag

    Sziasztok!

    Tegnap beléptem én is a klubba egy kék példánnyal.
    Használtan vettem egy fővárosi gsm boltban. A dobozán Hollandia van ennek is.
    Nagyon tetszik a telefon, száraz kézzel tényleg iszonyat csúszós! Egy MSVII tokot már rendeltem hozzá, akinek van az mondja már meg nekem, hogy milyen a tapintása. Nem a sandstone, hanem a sima változatot vettem. Jó lenne valami olyan tok mint a gyári iphone 6 tok, ami egészen bőr-szerű tapintású. Tudtok ilyet?

    Belaktam a telefont. Az akkuja nagyon szimpatikus, kicsit több mint 3 óra SOT majdnem 9 óra alatt és még mindig 37% -on van.
    Egyelőre nem rootoltam, de szerintem nem sokáig fogom bírni, mert még nem volt rootolatlan telefonom és meglepően sok a reklám. (nyilván nem vagyok hozzászokva)
    Jól értem, hogy a roothoz nyitott bootloader kell, az meg töröl mindent a telefonról? A belső sd-t is?

    HiCare kérdés:
    Regisztráltam magamnak egy ilyen fiókot, de még pénteken és nem telefonon. Ma amikor beléptem a telefonon a fiókba azt mondta, hogy ebben a régióban nem elérhető ez a szolgáltatás. Aztán vettem észre, hogy véletlenül a kínai régióba regisztráltam (nem is rémlik, hogy mikor kérdezte). Nem tudom megváltoztatni sem a HiCare appban. A fiók törlésével próbálkozok, de nem történik semmi amikor rányomok..

    headhunter86
    Nekem sem hozta át a wifiket :(

    [ Szerkesztve ]

    ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

Új hozzászólás Aktív témák