Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EG0

    aktív tag

    Sziasztok,
    csatlakoztam én is a Honor 3C tulajok táborához, egy THL T5s -t váltott nálam.
    Azért kellett cserélnem, mert a THL-nek eltört a kijelzője, és azért a 3C-re esett a választásom, mert
    - Dual SIM kell, így a teljes szolgáltatói kínálat és a Huawei G620s is kiesett
    - magyar ÁFA-s számlát kaptam róla (ellentétben egy kínai webshoppal)
    - van rá 2 év gari (ellentétben pl. PandaWill-el, ahol közelharcot kell folytatni egy jogos alaplapcseréért fél év után is , plusz kb. fél év a procedúra, vagyis hiba = vegyél egy másik telefont, és majd valamikor a jövőben jó esetben visszakapod kijavítva)
    - 2 GB RAM jól jöhet a több ablakos böngészési szokásaimhoz
    - Sony kamera jól hangzik a közismerten szar kínai átlaghoz képest
    - nem játszom rajta, szóval nem érdekel, hogy csak 4 mag és csak Mali 400
    - Chigontól szimpi lett volna az új Jiayu F2 azonos tudással, de LTE modemmel, viszont nem tudtam megvárni a kínai februári ünnepek végét
    - A dollár árfolyam elszállásával utóbbi pár hónapban, és a biztos vámolással (vagy vámbiztosítás, drágább EU warehouse, stb.) megdrágultak a külföldről rendelt kínai telefonok

    Első negatívumom, hogy még mindig Android 4.2-essel kaptam, miközben már sok telefonra elérhető az 5.0, és még a 4.4-est se voltak képesek OTG-n elérhetővé tenni.

    Kérdésem az, hogy ha vajon a 4.2 -> 4.4-es frissítéssel az alkalmazások megmaradnak, vagy újra kell telepítenem majd őket? Azért kritikus, mert nekem futna rajta egy CIB banki szoftver is, amit eddig is minden készülékváltásnál személyesen kellett újra authentikálnom, és nem szeretnék bankba rohangálni egy SW update miatt.

    Más: rendeltem hozzá fém hátlapot... :-)
    Az oldala műanyag, tehát remélhetőleg a vételt nem rontja nagyon.

    [ Szerkesztve ]

  • EG0

    aktív tag

    Azt nem tudja valaki, hogy 2 SIM esetén a SIM-ekhez rendelt háttérszínt (pl. hívás kiírásnál, nálam zöld és kék default) hogyan tudom megváltoztatni?

    jeni: köszi a köszöntést, egyelőre elleszek fóliával (azt is rendeltem) meg én is kíváncsi leszek a rendelt fém hátlap minőségére. Tudom, hogy nem gyári, de annak néz ki. :-)

  • EG0

    aktív tag

    válasz nagysandor79 #483 üzenetére

    Én Ali-ról vettem "brushed metal" kinézetű hátlapot (gyári helyére), és mocskosul jól néz ki vele a telefon!

Új hozzászólás Aktív témák