Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz fatal` #20 üzenetére

    Ja, az engem tökre nem érdekel, hogy miért warezol valaki :)
    Arra mindig lehet indokot találni. Ha kell, akkor a játékok minőségétől függetlenül is.
    Én csak annyit mondok, hogy egyrészt a mai napig vannak jó játékok - én is találok, pedig elég háklis vagyok. És én nem látom, hogy a játékpiac haldokolnia (sőt), de még azt sem, hogy a PC-s játékipar tenné. Azon, hogy háttérbe szorult, szintén nem lepődöm meg túlzottan, mert a klasszikus HC pécés játékoknak, az rts-eknek, a tbs-eknek, a sztorivezérelt rpg-knek, szimulátoroknak, klánwarozós fps-eknek annyira marginális a részesedése, hogy kvázi nem is fejlesztenek ilyeneket - de ez igaz több évre visszamenőleg is. Főleg a bugzás meg ilyen technikai probléma. Azért objektíven abból sokkal kevesebb van, mint mondjuk 5-10 évvel korábban, amikor kb. rendszeres volt, hogy mindent csak az első patch után lehetett játszani, és nem ám azért, mert optimalizáltak kicsit meg beraktak két új effektet, hanem mert olyan technikai meg gameplay bugok voltak, hogy ihaj (csak példának: Gothic3 , Oblivion, Civilization 4, Supreme Commander, Neverwinter Nights 2 meg egyebek).

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák