Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • borg25

    senior tag

    válasz k-adi #2 üzenetére

    Azt tudom, hogy itt az szakrendelőben a kapuba oda van állítva egy beléptetőkapu mindenféle akadályozó szárny nélkül, amihez oda kell hajolni, hogy a homlokodon megmérje a testhőmérsékletet, ha a mért érték a küszöbszintnél alacsonyabb, akkor olyan szöveget mond, hogy "Testhőmérséklet megfelelő, bemehet!" Másik szöveget még nem hallottam.
    Az egy dolog, hogy nem tudom, hogy télen a hidegből bejőve mit tudott mérni, szerintem semmi használhatót. Az is vicces, hogy a háziorvos is a kapun belül van, és oda nem csak coviddal jár az ember lázasan. Mai napig üzemel.
    Szerintem azért különbség van aközt, hogy beléptetéskor vizsgálnak, vagy folyamatosan pásztázzák hőkamerával a területet. (Mondjuk itt se írta, hogy ezt tették volna.) Az adatot gép dolgozza fel, és csak egy kiértékelést közöl utána az adatot eldobja, vagy emberek nézik és ha tudat alatt is, de megjegyzik.

    A kiindulásra is kíváncsi lennék: Valaki buzgómócsing volt, és önkénttörpként bejelentést tett/eljárt. Vagy valakitől a láz miatt megtagadták a felszállást, és egy bejelentés lett a bosszúja. No, magyar vagyok, inkább utóbbira tippelek.

Új hozzászólás Aktív témák