Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz .tnm #42 üzenetére

    "mondjuk annyira nem zavar, hogy a FB maga alatt vágja a fát." A probléma mindössze annyi, hogy a FB ezzel sem vágja maga alatt a fát. :(

    Azok a felhasználók, akik miatt az ilyen mocsadék spam alkalmazások teret tudnak nyerni, nem gondolnak ebbe így bele. Ez a logikai gondolatmenet nincs meg náluk (rákattintok, mert érdekel-> erre lájkol pedig nem akartam-> megoszt, kommentál és olyat tesz, amire én nem adtam engedélyt-> akkor ez rossz és ezt vagy ki kell javítani, vagy szankciót - például absztinenciát - érdemel).

    Koromból (21) és az ismerősi köröm összeállítottságából adódóan elég jól belelátok különböző korcsoportok netezési szokásaiba. És meg kell mondjam, hogy még akár a műszaki beállítottságú, értelmiségi 30-as ismerős sem tudatos internetező. Az emberek NEM gondolkozva jönnek fel a netre, mint te, én, vagy még páran innen.
    Lazítani akar. A szabadidejében nem akar, nem tud olyan "bonyolult" dolgokra figyelni, hogy ha valami nem tetszik neki a hálón, akkor az ellen valamilyen módon tegyen (mondjuk azzal az egyszerű lépéssel, hogy figyel és nem használja ezeket a spam linkeket). A FB népszerűsége nem fog csökkenni ezáltal, csak tényleg elhanyagolható mértékben.

    Sokat vársz. Észt/eszet, befektetett energiát, odafigyelést, igényt a jóra. Sokat vársz/várunk... :F

    u.i.: mellesleg a negatív reklám is reklám, azzal, hogy beszélünk a fészről, mint nagy mumusról, ellenségről, ugyanúgy növeljük a hírét. :U

    [ Szerkesztve ]

    Nyugodj békében, drága Maffia cicám. :(

Új hozzászólás Aktív témák