Új hozzászólás Aktív témák

  • #33253120

    törölt tag

    Olvastam itt hideget-meleget.
    De ismerőseim között vannak akik megtehetik, hogy drága telefont vegyenek, és nem a példaképei az utánajárásnak bármilyen témában.
    Szerintem egyik-másik eret is vágna magán, ha rájön, hogy nincs meg a kedvenc játék. Szomszéd, kolléga, haver felrakja neki külső forrásból, de a mentés akkor is sok esetben a play games alatt van. És pár esetben azért havi szinten megy az IAP is.

    Belegondolva, hogy kiad ennyit egy olyan HMS alapú androidért, amin a 3 éve játszott kedvenc játék mentését nem tudja visszatölteni, miközben évi 5-20e forintot költött rá, plusz a belefeccölt idő, hát, olyankor külső szemlélő számára mókás arckifejezések tudnak kialakulni. :)
    Ők nem járnak ilyen fórumokra, élik a kispolgári életüket, veszik villantani a telefont, és nem érdekli őket mi van a háttérben. Igazából talán az Apple jobb választás lenne nekik, de megszokták az androidot, amikor átjöttek a nyomógombos Nokiáról, és nekik az Android az Google-val van.
    Őket itt nem látjuk, de ők a többség, akik telefont vesznek, és azt sem tudják mit tud. Cserébe baromi jó asztalosok, gépjárműpapírügyintézők, belgyógyászok, stb.
    Pont ők azok, akik megszokták, hogy veszek egy új telefont, bejelentkezek, molyol egy ideig a nettel, és ott lesz minden fotóm. Na ez itt nem fog menni direktben.
    Emlékszem anno a CyanogenMod-hoz volt GApps, amit utólag feltelpítettél, és minden Google app megvolt. Azután valamikor a LineageOS idején erről voltak cikkek, hogy a google azt mondta, hogy ezt nem kéne, és jelenleg nem tudom mi a helyzet, de akkor elérhetetlen lett. Ok, de pl a HMS féle Store tartalmaz Youtube letöltő, és telepítő appot. De csak addig, amíg a Google nem kap egy tockost, hogy akkor ezt mostmár inkább ne engedd....
    Előbb-utóbb teljesen bezárják ezeket a kapukat, mint ahogy az FRP megkerülését is tolják olyan készülékeken amelyekben már nincs üzleti potenciál....

    Szerk.: Jó példa az utolsó előttire a Tubemate. Megtűrt volt sok évig, de ahogy jött a youtube premium, már egyre kevesebb videót lehetett rajta nézni, és még kevesebbet letölteni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák