Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vzozo

    senior tag

    válasz azbest #60 üzenetére

    Szóval igazából azért van ellenérzésed egy hivatalos Win7 Sp2 kiadás kapcsán, mert attól tartasz, hogy a korábbi verziók támogatása megszűnik => nem lehet updatet telepíteni nem SP2 kiadásra.
    Vontakoztassunk el ettől, mert a win7nek már kb vége.

    Az egészet úgy kezdtem, hogy TIPPRE miért nem ad ki ilyet az MS, és le is írtam egy csomó objektív dolgot hozzá. Nekem személyesen nincs ellenérzésem vele, viszont meg tudom érteni, hogy miért döntöttek így.

    Nem úgy volt a hírekben, hogy a Win áttér folyamatosan frissülő megoldásra, ahol nincs külön elnevezgetve minden kiadás, hanem van az aktuális Windows és kész.

    Biztos lehetsz benne, hogy ez by default csak a consumerekre fog vonatkozni, a fentebb már melített problémák miatt.

    Ha a projekt manager nem képes megérteni, hogy az ms platformon ki van szolgáltatva az ms felé, akkor lehet érdemes böngészgetni az álláshirdetéseket, mert nem lesz hosszú életű a cég. Ritka az a helyzet, amikor meg lehet ragadni egy ősi oprendszer verziónál ahelyett, hogy alkalmazkodunk az alkalmazásban a változáshoz.

    Jó, majd ha te is végigcsinálsz két-három olyan több éves, millió eurós, számtalan szervezeti egység együttműködését igénylő projektet, ahol több százezer júzerre vezetünk be valamit, akkor lehet meg fogod érteni, miről beszéltem fentebb. Jah, és nem PM voltam ezekben.

    Zárjuk le a vitát, mert ennek tényleg nincs értelme.

    Hogy örüljetek: otthoni júzer használjon "SP2" telepítőt, yeah. Meg szemét MS, ez gondolom kötelező elem az ilyen fórumokban.

    Szerk: "Úgy tűnik, mintha összekevernéd a céges frissítés tesztelés, telepítés policy-t a gyári telepítő média létezésével."

    Pont ezzel kezdtem, hogy milyen jogi következményekkel járna egy ilyen "gyári" telepítő kiadása. Részemről befejeztem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák