Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RetepNyaraB

    veterán

    Nagyon érdekes, hogy a hsz-ek több, mint fele milyen magas lóról húzza a száját, elsőként dörzsölve kezeit; "lám mekkora retek már vagy 10 éve, bizony, bizony, lám-lám ide jutottak, nem kár értük, haha ezekkel a hulladékokkal" stb.

    -Egyáltalán nem értem ezeket a kommenteket, a nettó utálkozáson túl nincs mögöttük érvrendszer és bizonyíték: ugyanis mint minden többi gyártónak úgy az LG-nek is volt sok igazán retek alapgépe, néhány vállalható középkategóriás (G), meg évről évre ugyanúgy a csúcsformák (V), amelyek nem tekinthető rosszabbnak a többi gyártó csúcstermékénél - van, aki piacvezető kamerára gyúr, van aki kijelzőre, üzemidőre, játékos fícsörökre, mondjuk az LG a kiemelkedő audio képességeket helyezte előtérbe (és itt nem csak a nyállá rágott quad dacra gondolok, hanem a hangfelvevőre, melyhez képest mindenki más be se kanyarodott a fasorba) míg a többi vonalon hozott egy jó átlagot.

    -Innováció az volt bőven, ennek hiánya sem igaz - most az, hogy nem feltétlenül találkozott a nagyközönség ízlésével, megint más tészta.

    -Más kérdés az egész piac stratégiájuk (marketing), ami annyira érthetetlenül rossz, mintha szándékosan nem szeretnék eladni a telefonjaikat. Így persze nem is sikerül, pláne nem nyereséggel.
    A vezetőséget abszolúte nem lehet megérteni, nagyon kevés, minimális igény kellett volna a változásra főleg, ha évente beletolnak egy csomó pénzt aktuális csúcsmodellek fejlesztésébe. Én ősi vietkong módszer szerint tuti hangyabolyba állíttattam volna fejjel lefele a marketingvezetőket és a többiek végignézik. Nem lehet laza évtizedig komoly veszteséget termelni a változtatás legkisebb igénye nélkül, majd vállat vonni, hogy hát, sajnos nem megy :W

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

  • RetepNyaraB

    veterán

    válasz vadászcsiga #226 üzenetére

    Jepp. Ennyi az info és mindenképp szomorú hír.

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Új hozzászólás Aktív témák