Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherton

    őstag

    válasz Mura #2 üzenetére

    A legutóbb munkahelyem ahol dolgoztam ott az alábbiak teljesültek:
    - az internet elérést külön kellett kérvényezni, de így is húzzák a szájukat
    - interneten tiltják a mail eléreseket és egyéb dolgokat
    - ahhoz hogy admin lehessen a gépen szintén külön kell kérvényezni, és azon is húzzák a szájukat
    - ha vagy admin akkor telepíteni csak egy speckó toollal tudsz
    - ha esetleg van admin jogod, akkor egy lista alapján kiválaszthatod, hogy az adott programot felrakhatod-e vagy sem
    - állandóan Kensingtonozni kell a laptopokat
    - újítás magvát csípőből elnyomják
    - a gépeket nem viheted ki engedély nélkül (amihez persze az atya Úristen hozzájárulása is kell)
    - rendszeres a táska ellenőrzés
    - ahhoz hogy saját techinkai cuccot vigyél be, előre szólnod és bejegyeztetned kell

    Rendkívül rossz volt dolgozni ott. Nem mellesleg meglepődnél, hogy melyik cégről is van szó. Mostanában is volt a híradóban.

    Meguntam az egészet és otthagytam őket. Most olyan helyen dolgozok, ami pontosan az ellentéte a fentebb írt cégnek. Csodák csodájára, senki nem panaszkodik. A gépeket nem lopják. A gépek nincsenek szétzilálva, stb... Még egyszer nem megyek olyanra helyre, ahol a munkás gépen bármiben is korlátoznak.

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • lum520

    csendes tag

    válasz Mura #2 üzenetére

    Egyetértek veled.

    Szeretem az intelligens és egyben vicces hozzászólásokat. :) Csinosnénis honlap meg pajtaajtónyi biztonsági rés. :D

Új hozzászólás Aktív témák