Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FTeR

    addikt

    válasz Goose-T #9 üzenetére

    attol függ, h az a partició rendszer partició-e. ha van rajta win, akkor azt frissíti (felülírja), ha nem az, akkor talán felmegy anélkül, h letörölne róla mindent. erre nem mernék megesküdni.

    //
    kicsit meglepődtem, de tényleg kell neki a 10G. 7G csak a win könyvtár. 1,5G program files aztán van 3 másik amelyek a documents and settingsből nőtték ki magukat, úgy kb 0,5G.
    aztán a pagefile meg a hibersys 1-1G.
    a winen belül pl csak a Fonts mappa majd 250Mb. de a két legnagyobbat a System32 (2,2G) és egy winsxs nevű a maga 3,3Gigájával.

    béta1nél az egész telepítés volt 6giga mindennel. ebből egy 2,5 gigás mappa egy fölsölegesnek tűnő dev akármi volt.
    úgy tippeltem nem fog 2 giga fölé menni a win könyvtár.

    //
    nemtom ti hogy vagytok vele, de nagyon tetszik a vista hangulata. szvsz nagyon jóra sikerültek a szín árnyalatok. xp-nek is volt hangulata, de az sokaknak nem jött be a maga -nem is tudom- tolakodó boldogságával. korábbi winek meg elég lehangolóak voltak azzal a szürkével.
    vistánál talán az a legjobb szó rá, h kellemes. eddig még minden változtatás tetszett :)

    //
    ha vkinek lassú a boot, akkor a Control Panel-ből futtassa a Performance Ratinget. kiírja, ha valamelyik driver balhés. de szvsz mindenki használja inkább a hibernálást. mondjuk azt nme értem, h ha hibernálva van a vista, akkor miért nem lehet másik particióval bootolni.

    //
    a start menü keresőjét használom a leggyakrabban. gyak mindent onnan indítok, teljesen mind1, h egy alkalmazás vagy egy settings panel. már a koncepciója is tetszett, amit igazolt a gyakorlat.
    sidebar is bejövős. azért xp alá nem ugyan ez van. ajánlom, h mindneki tegye ki a CPU meter-t ;)

    ha vkinek sokat nyekereg a winyója, akkor az nem memória hiány, csak indexeli a fájlokat.

Új hozzászólás Aktív témák