Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sipi

    addikt

    válasz WN31RD #88 üzenetére

    Semmi. Ezt hogyan érted? Nincs mentség. Legfeljebb nem reklámozom, és magamban tisztázom a dolgot.
    Ezzel arra céloztam, hogy attól, hogy telesírok egy fórumot azzal, hogy jajjdeszegény vagyok, kényszerítenek a használatára, de marha drága, nem tudok élni nélküle, még nem válik helyessé az illegális használat.

    Tudod jól, hogy mi az, ami idegesít. Ami Vladit is. Brutáldrága gépek tulajai sírnak a drága szoftver miatt, amire valójában semmi szükségük, de meg kell venni, mert mámégse járja, hogy neki nincs meg azonnal.
    Választás van, a választás szabadsága. Bele lehet merülni egy álomvilágba, ahol gonosz multik fojtogatják a szerencsétlen ''human being''-eket. De ha jópár ismerősömnek semmi gondot nem jelent dönteni és választani, akkor mástól is elvárható, nem? Ha pedig nem képes rá, ne az anyagi nyomorúságát domborítsa, hanem vallja be: az a gond, hogy lusta vagyok mindennemű plusz munkára ahhoz, hogy ne kelljen jogellenes tettet végrehajtanom.
    Pedig a szomszéd Zizunak biztosan van IrfanView-ja is, nem kell az ACDSee-hez törést kuncsorogni...

    Sipi

    Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

Új hozzászólás Aktív témák