Új hozzászólás Aktív témák

  • cigam

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Cathfaern #16 üzenetére

    Jó dolog elsőnek lenni, de talán fontosabb a pontosság, megbízhatóság. Nem1x hivatkoztok arra, hogy ez vagy az a funkció biztos csak azért nem így vagy úgy, mert még teszt verziójú, kiadás elötti program van a telefonon. Majd egy kézlegyintéssel elintézitek biztos kijavítják a végleges verzióban. Ilyenkor mindíg eszembe jut az SE P990. Ma már lassan kifutó termék, mégis mennyi hiba van benne.

    Ha előveszem a józan eszemet, akkor azt is meglehet csinálni, hogy a készülek tesztjét követően update formájában kiegészítem a tapasztalatokkal. Esetleg havonta 1 cikkben összefoglalom az előző hónapban tesztelt telefonokról kiderült szarvashibákat.
    Vagy szerinted az rendben van, hogy pl. az lg-nél maradva még mindíg ott virít az ajánlott matrica?

    Egyébként a tesztek nagy része fikciókra épül.
    pl. kiváncsi vagyok mit tud a Nokia 6120. idézetek a ''tesztből''
    ''magáról a Symbian rendszerről (Feature Pack 1), és az így elérhető szolgáltatásokról már szóltunk eleget''

    Az eszedbe ne jusson, hogy nem olvasom el mind1ik cikketeket, így semmit nemtudok meg róla. Még egy link sincs ami esetleg csak erről szól.

    ''A telefonkönyvre nem térnék ki bővebben, mindent tud, amit elvárhatunk tőle, bár lehetne tökéletesebb is''

    Ez aztán informatívra sikerült. Az fel sem merül, hogy a tesztelő elvárásain kívül más igény is létezik?

    ''csak a tesztkészülék hibájának tudom be, hogy kizárólag a txt kiterjesztésű fájlokat volt hajlandó megjeleníteni a készülék,''

    Miből gondolja, hogy ez csak egyedi hiba? Miért nem néz utánna?

    és még sorolhatnám...

    Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Új hozzászólás Aktív témák