Keresés

Aktív témák

  • Dassler

    őstag

    válasz Digital #59 üzenetére

    Ez igaz, márhogy baráti áron van mindig valami készülék. Én most veszek a cégbe 10 telót, és potom árban van, igaz platina kártyán. Amúgy ami a térerőt illeti, nálunk csak voda nem mükszik egyedül, (BP 20 kilcsi légvonalban), nekem van mindhárom szolgáltatónál előfizum, a vodánál nekem is olyan 0 forintos téma, mint itt valakinek, de gyakorlatilag nekem is csak a barátnőm vodás :)) vele jól kihasználom, de ezt leszámítva t-mobile, mert mindenkinek az van az ismerősi körben, meg azért pannon is előfordul. Amúgy személy szerint egyik szolgáltatóval sincs semmi bajom, egyedül a voda lefedettsége zavar :F
    Ami a kiszolgálást illeti, tapasztalataim szerint velem is messze a Westelnél voltak a leg készségesebbek/udvariasabbak, a voda ügyfélszolgálatánál elenben voltak már bunkók is, a panonról nem nyilatkozok, mert hozzájuk 1 alkalommal volt szerencsém, akkor mindenrendben volt.

    [Szerkesztve]

    Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

  • Dassler

    őstag

    válasz e-biza #75 üzenetére

    Persze, minenhol van ilyen is, olyan is, már kiszolgálásra gondolok. Én csak a saját tapasztalataimból indultam ki, mint mindenki (gondolom) Amúgy tényleg hót mind1, kinél van az ember, az egyiknél az sms drágább, a másiknál mások a tól-ig idők meg a tarifáik..stb. A mobil meg manapság egy a sok szükséges rossz közül. Csak nekem egyszerűen a T jött be a legjobban, másnak meg más. No punktum. :)
    A telószámlákat hagyjuk, inkább ált. meg se nézem. :U

    [Szerkesztve]

    Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

  • Dassler

    őstag

    Na, ma megjártam egy Vodás meg egy T-és boltot is :C csak ha már szóba jött...mindkettőben segítőkészek voltak. Sőt, még 4 új telóval is megdobtak :D

    Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

Aktív témák