Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sipi

    addikt

    válasz ftc #12 üzenetére

    Félreértesz. Engem egyáltalán nem érdekel, melyik mennyibe kerül. Sem az, hogy emellé még ezer más program kell egy embernek.

    Engem az ''döbbentett meg'', hogy kijelented: a Home szar, kvázi nincs benne hálózat.
    Khm, melyikre gondolsz? Nem ismeri a TCP/IP-t? Mesterségesen lassabb verzió van benne?
    Vagy esetleg arra, hogy a Home verzióval az otthoni felhasználó nem tud olyan könnyen nagyvállalati környezethez csatlakozni?

    Szinte teljesen ugyanaz a két rendszer. Van vagy 15 eltérés, ebből kb. _kettő_ olyan, amit _esetleg_, néha egy otthoni felhasználó is igényelhetne. De azok sem mezei userek, hanem valamit már tudnak a gépről.

    Világ életemben csodáltam azt a sok hozzáértő szakijancsit, aki élete első laptopját megvévén, első tette az, hogy zsírrá formázza, mert neki a lopott XP Prof kell rá - hiszen a Home, mint az köztudomásúlag kering a netes tudat mélyén - vacak, nem használható semmire.
    Aztán jön a fórumba sírna azokért a programokért, amelyeket letörölt, és nem tud megszerezni máshonnan.

    Sipi

    Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

Új hozzászólás Aktív témák