Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdasd22

    csendes tag

    válasz Rommel6600 #42 üzenetére

    Adjanak csak ezer forinttal olcsóbb szélessávot ott, ahol én élek, és rögtön váltok :).(a sebessége pedig nem érdekel)
    Szóval egy ilyen ''tanuló'' dolog pont jó lenne nekem :), ugyis megy 0-24ben a gép, cFossal meg a fontos ''dolgoknak'' mindig van sávszéle.


    Jah és kábelnet, meg egyéb butaságok nem érdekelnek, a szélessáv nálam azt jelenti, hogy forgalomfüggetlen fix havidij, plussz semmiféle időbeli korlátozás, percdijakról nem is beszélve, van most a tlánynál valami ilyen baromság (már bocsánat), hogy percdijas szélessáv.. jézusom. :)

    A lelkem is nyugodtabb kisebb sávszélnél, mert jobban kihasználom azt, amiért fizettem. Nem változott jelentősen a havi forgalmam sem, amióta 2M/196król -> 512/96ra váltottam.(~100G -> 80G) De legalább plusz 4ezerreltöbb marad a zsebemben.

    ugyhogy: Legyenek minimálsávszél csomagok! :))
    Rögtön javasolok is egy 256/80-asat. Nekem ilyen kell, mondjuk ha 6 rongy egy 512/96os, legyen ez 5rongy, vagy 4... és szaladok váltani!

    [Szerkesztve]

  • asdasd22

    csendes tag

    válasz Gregorius #44 üzenetére

    Annyi bajom van velük, hogy szeretem fixen tudni a sávszélemet, mégha kicsi is, akkor is. A chelloknál pedig egy bizonyos forgalom után leveszik a sebességed, igy ne nyerő.

  • asdasd22

    csendes tag

    válasz shabbarulez #46 üzenetére

    Azért hozzám ragaszkodtak rendesen a tlányék: mikor lejárt a hűségnyilatkozat, felhivtam őket és szóltam nekik, hogy szeretném lemondani az internet előfizetésem, közölték, hogy kénytelen vagyok a szándékomat faxon tudatni velük (első akadály, honnan faxoljak, mert telefon, levél, ilyesmi nem jó nekik, de hát megoldható), majd ők a megérkezéstől számitott 8 napon belül (közölték is, hogy pont nyolc nap lesz ez :((( ) bontják a dolgokat, addig viszont törthónapot fizetek. Aztán a 10-11ik eltelt nap után szólok nekik, hogy ''mizu?'', erre értetlenkednek, hogy.. ''jah igen fax.. jah elveszett a fax, küldjem el megint'' (nem kommentálom) :F , elküldtem megint. 7 vagy 8 nappal később hivnak telefonon, hogy ''biztos hogy le akarom mondani az internetem?'' (hát nem ba**meg, poénból küldtem 2x is faxot...) meghogy, ''biztos el akarok menni, merthát van nagyonnagyonolcsó internetjük (havi 3gb-osra gondolt azthiszem), meg hogy akármi. nyájas, kedves, ragaszkodó volt meg minden. mondom drága, nemszeretem meg amugy is.''

    Hát megszabadulni se könnyű tőlük. (havi 80G alatt pedig sose voltam :) ) De szerencsére sikerült :)

    off nem off, csak ugy eszembejutott :)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák