Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balco

    aktív tag

    Én eddig mindig olyan helyen dolgoztam, ahol ingyenes irodai csomag volt.
    - korábban illegál MS Office
    - mostani helyen OO.o
    Ez a fontos egy kisebb cégnek, méginkább olyan csóró helyen mint Mo.
    Ja és én nem vennék fel olyan alkalmazottat, akinek gondot jelent az, hogy egyik nap ezt a progit használja, másik nap egy másikat!

    Ami hatalmas hátránya az OO.o-nak, hogy a tajvani kollégával nem tudunk egyszerre szerkeszteni egy dokumentumot. Még szerencse, hogy nincs is tajvani kollégám! ;]
    Ami igazi előnye az OO.o-nak, hogy nincs vele macera (nincs számlája, nincs BSA, nincs CD, nincs termékkód). Átlagos(!) irodai környezetben mindent tud, tényleg nincs szükség a +200 eszközre és alkalmazásra. Most őszintén: amit egy Wordben használ a nagy átlag, azt már a 2.0 is tudta! (pedig az nem tegnap jött ki, '92 körül?) Akkor meg miről beszélünk?

  • balco

    aktív tag

    válasz Gregorius #39 üzenetére

    És tudod hány ember van akinek a logikai képessége nem elég, hogy egyáltalán szóba álljak vele? (rengeteg! Olyan is akinek 2 diplomája van és olyan is aki azt sem tudja mi az az egyetem) Aki nem képes egy ilyen problémát megoldani, az menjen szalag mellé, és ne az én pénzem menjen azért mert hülye! Így milyen olcsó munkaerőre gondolsz? Nem csinál egész nap semmit, csak kattintgat, de fogalma sincs miért? Ez nem olcsó, ez felesleges!

    MSO mellé feltenni teljesen felesleges, akkor úgyis azt fogja használni! (ez olyan mint amikor az emberek az internetet a kék ''e'' betűvel azonosítják, hiába van mellette pl egy piros ''o'', és teljesen elhűlnek amikor a gépemen nem találják az ''e'' betűt)

    Ez a rossz oktatás: Kattintsunk az ''z'' ikonra és válasszuk ki a ''x'' menü ''y'' parancsát!

    Egyébként mi az hogy rosszul értelmezi a doksit? Miért nem szól az MS, hogy félreértitek a kvázi-szabványom, ami persze nem nyílvános? Gyertek elmondom, hogy ez hogy is van igazából. Vagy miért nem mer lépni a világ egy teljesen nyílt dokumentum-formátum irányába?

    De ez már inkább flém... Bocs

Új hozzászólás Aktív témák