Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz Dare2Live #28 üzenetére

    Valahol olvastam egy cikket ami arról szólt milyen jelentős ütemben fejleszti Kína a hadseregét. Sajnos már fogalmam sincs hol olvastam. Valószínű akkor én tévedtem viszont ezt a mondatodat nem teljesen értem:
    ''Mért kéne? Mi motiválja őket, hogy a lakosság jobban éljen? Ne a te fejeddel gondolkodj...''
    Az egy dolog, hogy nem érdekli őket de ennek nem így kéne lennie. Egy kormánynak kötelessége lenne javítania az életszínvonalt. Az egy másik dolog, hogy ez Mo-n sem működik túl jól, mivel mindenki a saját boldogulásával törődik. Korrupció+rossz vezetés= szívás. A régi példa Japán. Más mentalitás, jobb vezetés. Elég rosszul jöttek ki a világháborúból és most nézd meg hol tartanak. Persze nekünk itt voltak az oroszok, miegymás. Abban viszont biztos vagyok ha mi lettünk volna a japánok helyzetében a közelükben sem járnánk.
    Persze ennek már nem sok köze van a témához úgyhogy abba is hagyom. :)
    Jóccakát.

    Ui: Azt viszont becsülöm a kínaiakban, hogy függetlenedni akarnak az USA-tól. (már amennyire lehetséges) Saját fejlesztések, űrprogram. Minden olyan cikket igykeznek előállítani amit eddig csak importból tudtak beszerezni. Csak ezt nem az emberek rovására kéne tenni. (Azt a pénzfelhalmozást sem)

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák