Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoltanfi

    senior tag

    válasz Zoltanfi #749 üzenetére

    Hogy egy kicsit bővebben fejezzem ki magam visszavittem és másodszorra megcsinálták normálisan a T-nél. Minden gyári alkalmazás a helyén. A menü pedig még gyorsabb lett. Nem tudom hogy csinálták, de a fél megás képek közt úgy lépked (kis nézetben), mint a szél. Korábban ez sokkal lassabb volt.

    Új a zenelejátszó: mutatja a számok listáját és a kiválasztott hangszínt lejátszás közben. Csak azt nem értem, hogy miért nem lehet lépkedni a számok között a lejátszóban, miért nyitja meg teljes kijelzőn a listát és csak úgy enged lépkedni. Hangszínt bezzeg lehet állítani a lejátszóban közvetlenül, de minek?
    Aztán a témákban be lehet állítani az mp3-lejátszónak külön hátteret. Nos ez a funkció az új szoftverben nem működik. ;] A menühátteret teszi be minden témánál, nemtudom miért.
    Pozitívum viszont, hogy megjelent a zenelejátszóban egy új opció rögtön az első helyen: ''lejátszás bluetooth-on'' Már csak egy sztereó Bt füles kéne.. A régi szoftban ha a piros gombbal állítottam le a lejátszót akkor a legközelebbi zenehallgatásnál visszaugrott a szám elejére és onnan indította a lejátszást, ami felettébb bosszantó volt 74 perces mixek esetén. Az új szoftban már ott folytatja, ahol abbahagytam :C

    Meg már lehet fehéregyensúlyt állítani a kamerában és aminek tényleg nagyon örültem:
    Az új szoftver már tökéletesen kezeli a 2Gb-os kártyát!! :C Működik a pendrive funkció meg minden. Végre! Úgyhogy nyugodtan lehet bele venni 2 Gigásat..

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák