Aktív témák

  • -=Sawtooth=-

    tag

    válasz KEndre #75 üzenetére

    'Aki egy kicsit távol tartja magát a politikai agymosástól, az tudja, hogy ez a csatlakozás egy logikus, szükségszerű lépés, ami nagy áldozatokat követel és követelt már eddig is ettől az országtól. Szerintem 8-10 év múlva talán már egyértelműen érzékelhető lesz a pozitívum is, ha nem lesz valami gazdasági válság a világban, persze a kedvezőtlen eseményeket EU nélkül is megsinylenénk.'

    Igen. Amit irsz, egy lehetseges optimista alternativa....es nem 1000%, ahogy az emberekbe sulykoljak. Europaban nem telt el meg ugy 20 ev, hogy ne lett volna valamilyen haboru. Ha majd mind EU tagok leszunk,akkor ez EUn beluli haboru lesz? Vagy tenyleg azt kepzelitek, hogy innentol kezdve minden szep es jo??
    Az EUban pont az adottsagaibol adodoan oriasi szethuzo erok hatnak. Es en mar csak ilyen pesszimista vagyok, hogy szerintem emiatt hosszutavon eletkeptelen. Persze lehet en tevedek majd. Ez is csak 1 alternativa, a sok kozul. De azt hinni, hogy ez az egyetlen megoldasa a dolgoknak...gyanus :D



    [Szerkesztve]

    szex,drog,rák&roló

Aktív témák