Új hozzászólás Aktív témák

  • WN31RD

    addikt

    válasz FTeR #43 üzenetére

    ''ellentmondásokban vagy magaddal. most már sokadik hozzászóláson keresztül feszegeted ezt a hw követelményt, erre most bejelented, h nem is érdekel. ha nem érdekel, akkor ne fárassz minket.''
    Ne személyeskedj, és ne csúsztass. :(((
    Te nyugtatni akartál (miért? nem vagyok ingerült), erre válaszul írtam, hogy ''hidegen hagy'' a téma, tehát nincs szükségem nyugtatásra. Ez nem azt jelenti, hogy nem érdekel.


    Az általam kiemelt két kategória (''Vista Capable'' és ''minimum ... requirements'') között különbség kizárólag a VGA-ban található. A te magyarázatod alapján tehát ez azt jelenti, hogy 800 MHz/512 MB/15 GB/SVGA 800x600-ra a Vista felmegy, és minden alap funkciója működik, ellenben ugyanezen hardveren, de DirectX 9 mellett pedig a júzer már nem is veri a fejét a falba? Tehát az ''élmény'' egyetlen gátja a DirectX 9 lesz?
    Ez elég különösen hangzik, el nem tudom képzelni, hogy Aero felület nélkül mi lehet az az alap komponens, amelynek egy normális VGA kártya (ne régi Tridentről beszéljünk, hanem egy pl. 1024x768x32 felbontást 2D-ben könnyen megjeleníteni képes kártyáról) nem elég, ellenben DirectX 9-cel hasít (akár 800 MHz-es processzor mellett).

    ''a capable, az arra vonatkozik, h a vista mint új os, a maga új dolgaival elinduljon.''
    A ''Vista Capable'' leírásában pont az áll, hogy egyes új dolgok (pl. Aero) nem feltétlenül indulnak el egy ilyen gépen. Most akkor hogy is van ez?

    ''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

Új hozzászólás Aktív témák