Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keril

    csendes tag

    Had ne sajnaljam a szegeny szolgaltatokat akiknek nem eri meg 6000alatt adni egy sz...s 512-es ADSL-t
    Csak nezzetek meg a Tcom nemet oldalat.
    10euro a 6megas vonal korlatozas nelkul, e-mail, webhely meg minden ami jar hozza. Szovan nekem ne sirjon itt egy kotsog szolgaltato sem hogy nem eri meg.
    Ja es akkor nalunk kicsivel ocsobb a munkaero mint nemetorszagban es az atlag fizetes is durvan tobbszorose a mienknek.
    Arrol van szo ahogy leirta valaki, hogy a cegeket a profit maximalizalas erdekli, marpedig a sok birkanak enyiert is el lehet adni akkor hulyek lennenek olcsobban adni.
    Majd ha mar nem fogy akkor akcioznak, aztan adjak olcsobbert, ha megint nem fogy megint adjak olcsobbert. En ugy vagyok vele, hogy 3-4ezer HUF felett nem vagyok hajlando fizetni egyettlen internetkapcsolatert sem, nem vagyok hajlando evekre szerzodni, max fel evre. Majd ha olyan aron tartjak az internetet amiert megeri maradni akkor maradok az adott szolgaltatonal. Addig is meg bosegesen kielegit a dial-up, a lopott WiFi, es a munkahelyi internet. Letoltogetni nem szoktam, kizarolag a hireket olvasom el, informaciokat szoktam keresni, es a mozijegyet vasarolni, erre meg a dial-up is megteszi.
    Ja igen, a masik hogy ahova most koltozom nincs telefon vonal, ezert elvarom hogy egy ADSL-hez ne kelljen fentartani egy megintcsak nem olcso telefonvonalat mivel mar mobillal is olcsobban kijovok, ezert vonalasat nem is szandekozom bekottetni. Persze most azt lehet hinni hogy nem tudok netezni. Dehogy nem. A sima GPRS havi 100mega forgalommal olcsobb mint egy alap telefonvonal elofizetesi dija es eddig mindig eleg volt, a sebessege pedig szinten elegendo nekem. Szoval kedves szolgaltatok, a celt ismeritek, lehet probalkozni nalam :) de elore szolok a trukkos akcioknak soha nem dolok be, mert en elvegeztem a 8 altalanost (is) ezert tudok szamolni!

    Keri

Új hozzászólás Aktív témák