Keresés

Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    válasz khalox #16 üzenetére

    Ha megcsinálják a tökéletes MI-t akkor majd a MS fogja csinálni a gyerekeket is :D

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

  • rudi

    nagyúr

    válasz Il Padrone #48 üzenetére

    No azért a sakk nem olyan ''nagy'' dobás. ''Aránylag'' kevés, jól definiálható szabály, ''aránylag'' kevés kombinációs lehetőség, ''aránylag'' nagy dokumentált tudásbázis. Ez a tudásbázis olyan kemény hogy a nagyobb progiknak van külön jégjátéktáblája (4-5 utolsó lépés) amit nem is nagyon engednek nekik használni a versenyeken.

    Ott van pl. a Go (pontosan nemtudom hogyan játszák, de nem túl összetett) abban a legjobb progi nagyon könnyen verhető, pedig arra is gyúrnak rendesen.

    Szerintem az átlagos FPS játékos ellen nem nagyon kell gondolkodó gép, elég ha figyeli a taktikáját ala LANparty. Tudom hogy x gyerek itt-vagy ott szokott campelni vagy ha összeakadunk akkor jobbra kezd oldalazva ugráni stb. Egy egyszerűbb elemzőproggi már tud nagyon jól CS csapatot irányítani.

    A stratégia már nagyon más tészta. Ott még az is gondot jelent hogy tartsanak a nyomorult egységek egy alakzatot vagy a szűk helyen normálisan áthaladjanak.

    Szerintem elég körültekintéssel lehetne soxor végigjátszható élvezetes gamekat csinálni isten-AI nélkül is

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Aktív témák