Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz shev7 #268 üzenetére

    Na akkor utoljára
    1. Én mint felhasználó leszarom, hogy mim miért nem megy ezt kéne megértened ha hc user vagyok akkor az nem érdekel, hogy miattam nem tud Mari néni emailt küldeni Juliskának én kérem a teljes előfizetett sávszélességem arra amire én akarom.

    2. Ha nem kapom meg akkor tipli a konkurens szolgáltatóhoz aki nem korlátoz ua pénzért.

    3. Ha átlag p2p-ző vagyok akkor megintcsak nem érdekel, hogy nekem azért nem megy a torrent mert a hc-k miatt priorizálni kell a forgalmat engem csak az érdekel, hogy nem megy a netem úgy ahogy előfizettem akkor itt is életbe lép a 2. pont

    4. Átlag Marinéni, Józsibácsi kurvára örül, hogy villámgyorsan bejön a freemail meg a startlap boldogan élvezi a 3600 forintos net minden előnyét.

    Szerinted mennyire fogja megérni az upc-nek ha az előfizetői jelentős százaléka lelép?
    Tessék azt a sávszélességet valóban megemelni nem csak papíron verni a mellet, vagy belevenni az ászf.-be hogy nálunk p2p-t használni nem lehet.

    A p2p felhasználást meg szerintem eléggé alábecsültem nem beszélve a nagyobb sávszélességet megrendelők közötti arányról ahol inkább a 80-90% felé közelíthet.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Új hozzászólás Aktív témák