Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CrusherW

    tag

    Nah csak hogy legyen egy kis uszítás meg oltásst kaphassak hogy mien tré vagyok :D szal nekem már fennt vana vista, és mentségemre szóljon nem vagyok microsoft fan, de ha egyvalamit jól csinált eddig az a banda akkor az ez! Nagyon jó! Én most a 32bites verziót használom, a 64es is kijött már de nincs rendes driver támgoatás bár a 32eshez sem jött ki még official nvidia driver pl, de mivel a hivatalos megjelenés dec 1. e vszeg addigra az is lesz! Egyébként a vistaról pár szóban hogy tartalma is legyen a hszemnek: a telepítés egész gyorsan megy, termsézetesen még csak angol, de támogatja a magyar billentyűt, hiba üzenet nélkül végig futott, telepítve nekem 8gigát foglal hivatalosan 15giga az előírt terület, de kisebben is elmegy, minden eszközömet felismerte beleértve az nVidia 7800GTX emet ésmég a tuner kártyát is (bár ebből nem mindenfajtát ismer) cinergy 600 minden esetre megy rajta, AC97' driver volt egyedül amit fel kellett tennem, a SATA2es vinyót élből lekezelte persze nforce4 es alaplapnál. a kezelőfelüelt izléses és kiismerhető és átéehet állítani a már jól megszokott 98as sztájlra, van 3d ablakváltás ami egész izléses lett, és tényleg használható, feltettem már pár játékot egyedül a carbont nem ismerte el ott kompatibilitás problem van. Ezen kívülfeltettem a 2007 esoffice-t ami nekem nagyon fekszik, hasonló kezelőfelület, és teljesen új felépítése van, és az enterprise kiadásba nem kap helyet a front page 2007 ami nagy szívfájdalom. Nálam 2*512 es Geil Ultra Platinum bővenelhajta a vasat, 3500+ os A64 mellett. Kékhalálom még nemvolt sőt még hibaüzenet sem, de persze átkell szokni, pl nincsen Documentumok mappa csak egy HardLink ami az adott user mappáját nyitja csak meg, de aztis meglehet ügyeskedni.
    Az előnézet szerintem jól sikerült pl a ledobott ablakoknál vagy alt+tab nál, tehát egészében nekem nagyon tetszik. Szerintem ha lehetőségetek van rá, próbáljátok ki, persze ghostoljátok be az eredeti vindózt mert ha nem tetszik nehogy kárt szenvedjen valaki. Jah és szerintem kicsit eltúlzott lett a riogatás az OS gépigényéről, tényleg nem fogyaszt nálam sokat CPU usage üres járatban 5-10% max. Jah és még két jó pont: egy hogy van a microsoft játékok közt sakk program, illetve az Ink Ball nevezetű játék ami nagyon jó :D

    Microsoft Office 2007 tartlma:

    - Microsoft Office Acces 2007
    - Microsoft Office Excel 2007
    - Microsoft Office Groove 2007
    - Microsoft Office InfoPath 2007
    - Microsoft Office OneNote 2007
    - Microsoft Office OutLook 2007
    - Microsoft Office PowerPoint 2007
    - Microsoft Office Publisher 2007
    - Microsoft Office Word 2007

    Remélem tudtam valami új információt szolgáltatni ha valakinek gyakorlatikérdése van nyugodtan felteheti!


    Szerk: SP3 allatt ha a WINXP 64 bit re gondolsz akkor az valóban jó lenne, mármint magyarban, mert ha lehetőségem van rá inkább magyar OS-t használok, de azangol sem jelent gondot,aki nem nagy májer angolos az is tudja használnia vistat, azt az 50szót amit tudni kell azt ki lehet következtetni


    [Szerkesztve]

  • CrusherW

    tag

    válasz derossi #17 üzenetére

    *moderálva
    Ahhoz képest, hogy elhatárolódsz, egész szépen beleástad magad, és még leírást is adtál a többieknek.
    Bash


    Ui.: Elhatárolódom a wareztől illetve a nem jogtiszta programoktól tehát nem azvolta kérdés nekem honnan van mies is :) egyébként sok féle vista terjeng a neten,figyelni kell a 6000 es buildre de ha kell beszerkeszthetek későbbegy pontos build számot ami 100% hogy működik és teljes értékű RTM

  • CrusherW

    tag

    Ahhoz képest, hogy elhatárolódsz, egész szépen beleástad magad, és még leírást is adtál a többieknek.
    Bash

    Ez nem semmi :)

  • CrusherW

    tag

    A campusokkeretében hozzá lehet jutni ingyenesen a vsitahoz persze csak az esetben ha hivatalos XP-dvan és upgradelsz, meg cégekkeretében, csak ez mind azt vonja magával hogy egyből illegaláis ha pl nem vagy főiskolai jogviszonyban vagy a cégnél alkalmazott. Azt hogy ha hivatalos XP-d van akkor azt upgradelheti-e kevesebb pénzért vistat azt nem tudom, de pl a Home basicet veszed meg (azt hiszem ez a neve) akkor már upgradelhetsz mondjuk Ultimate-re de nem oly sokkal olcsóbb :( Így is úgyis irreális magyarországon ezeknek a szoftvereknek az ára, mondjuk egy otthoni gépre nem is feltétlen kell ultimate

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák