Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Forest_roby

    őstag

    válasz tildy #143 üzenetére

    Hi!

    Tudod az a gáz, hogy nem ez az általános.
    Te értesz a hardverekhez, de ezzel nincs mindenki így. a 12 éves srác, aki lejön a nagymamájával a szátech boltba, az csak annyit lát a szeme előtt, hogy visszakap 60e ft-t. De hogy miből azt már nem.
    Na, a lényeg az, hogy aki ismeri az árakat sulinetben és sulineten kívül az jól tud vásárolni sulinetben, ezt aláírom. De sajnos nem ez az általános. A sulinetesek kihasználják az emberek tudatlanságát és ez a szomorú. Tudnék számtalam példát írni ide, de biztos te is tudsz elenpéldát írni, úgyhogy sztem felesleges.

    /visszatérve a vásárlásra, én is tudnék viszonylag jó kijönni sulinetből, de nekem nincs rá szükségem, mert én meg tudom venni ezeket az alkatrészeket beszerzési nettó áron, ami hidd el olcsóbb, mintha visszaigényelném a sulinetes ár felét!/

    alkatrészek:
    Félre ne értsed! Nem a 9550 -es kártyát tartom gagyinak, mert van nála jobb.
    Nézd meg a gépemet:
    Asus A7N8X-E Deluxe
    2600+ Sempron
    2* 256Mb 400Mhz
    120Gb Maxtor
    fx5500 128Mb

    ennél mostmár sokkal-sokkal jobb gépeket is lehet venni, de nekem nem kell, ez a gép minden igényemet 100%-osan kiszolgálja. Egyedül az alaplapban voltam kukacos. Abban minőségit akartam venni.

    Mivel nincs már meg a régi sulinetes árlistám nem tudok neked példákat írni, de hidd el volt és főleg úgy, hogy vki bejött a sztech boltba és azt mondta 120e ft ért rakjunk neki össze gépet. Nem nagyon lehetett neki jó gépet összerakni. Nem volt választási lehetőség. Mert ha úgy választottam hogy jó legyen a gép akkor nem jött ki a pénzből és ez fordítva, ha a pénzt vettem figyelembe, akkor a gép lett gagyi.

    Garancia: örülj neki, hogy pont nem kerültél várólistára!

    (hát kb ennyi)
    cs

    [Szerkesztve]

    -=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

Új hozzászólás Aktív témák