Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Forest_roby #138 üzenetére

    én is jól jártam vele, pedig...
    vettem sulinetben casetek 9026A házat tavaly decemberben , sulinetben volt 9999 , sulinet nélkül ugyanennyi.
    Vettem hozzá 350es imbp tápot, 5500 ft volt sulinetben és azon kívűl.
    Ezen kívűl mind a vgak, mind nagyon nagyon sok dolog még így is megéri sulinetben, hogy csak a pénz fele jön vissza.
    Idén vettem pl 17 colos,12ms-s tft monitort 57-ért, illetve dvd írót 12 ért.
    ezeknek mind visszajön a fele.

    Én amiket eddig vettem sulinetben, mind olyan áron voltak, hogy nem voltak drágák az alkatrészek...
    (pl. másfél éve vettem tv kártyát 18ért, hangfalat ugyanennyiért, blueetootht 8000-lért stb... És akkor annak meg még a teljes ára visszajött)
    Magyarán azért mert valaki szétnéz rendesen, az jóljár? Hát persze, de hát ez logikus is.

    Gagyi alkatrész? Hm. hát nekem pl. simán elég lenne egy 9550es kártya.Igen ez egy x800 mellett tényleg gagyi, na de könyörgöm, ne 100 ezres videókártyák legyenek már sulinetben.
    Gari ügyintézés: nekem a hangfalra két hét volt. Kibírtam.

    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák