Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orbano

    félisten

    válasz Neck #15 üzenetére

    szerintem továbbra is olyan processzort éri meg venni, amivel ha dolgozol, visszatérül az ára. amennyivel nem munkaeszköz a géped, sehogy sem éri meg :) akkor kell lecserélni a processzort, amikor már nem elég az általad használt feladatra, és olyat kell venni, ami viszont igen ;)
    Egyébként én kb. 1 éve vettem a procimat ~50k-ért, a lapomat 55k-ért (kb. majdnem az elérhető csúcs volt), és még nagyon úgy néz ki egy évet ki fogok vele tudni húzni, valószínűleg akkor is csak procit kell cserélnem, ha elég lesz még a két mag. de ha karácsony után még beruházok egy T7200-ra és szénné tuningolom, akkor biztosan nyertem még egy évet a platformomnak. És a kifizetett összeg egy jó részét ugye nem is a teljesítményre fizettem ki, hanem az alacsony fogyasztásra és kis zajra (a jelenleg 2400mhz-re tuningolt 1,6-os yonah-m még mindig a névleges feszültség alatt üzemel) :)
    Amikor pedig nem lesz elég a teljesítménye a munkámhoz és a játékhoz, akkor még mindig van egy nagyon jó htpc-alapom, ami jobban eladható bármilyen régebbi vacaknál...

    A vér nem válik VAZZE!™

Új hozzászólás Aktív témák