Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #64791808

    törölt tag

    válasz karib #53 üzenetére

    Amit írtam, az radikális, nem vitatom, de mondom: ha valaki mutat 7 tökéletesen elégedett usert, akik ott vásároltak, és nem azért elégedettek, mert nem értenek a géphez, és ''biztos jól van úgy'' hitben élnek, akkor azonnal megváltozik a véleményem.

    De akivel eddig én találkoztam, az csak rosszat mondott a notebook.hu-ról.

    Kékfényt néztél? Ha a fele igaz, akkor is sok. A mi gépünk is a notebbok.hu-tól van, olyan processzorral érkezett a gép, ami benne sem lehetne. Mikor szóvá tettem, nekem estek, aztán halkan megkérdeztem, hogy el akar menni mindenki még ma szabadságra? Mutattam egy-két igazolványt, és akkor nagy rutinnal kicserélték.

    Megjegyzem, hogy arra a gépre is fel volt rakva az XP, az Office, és egy csomó program, 3dmark2005, pedig a géphez semmi szoftver nem járt volna.

    Úgyhogy értem én, hogy csúnya dolog leinkorrektezni egy céget, dehát akkor lássuk azt az ellenpéldát!

    Másfelől nincsenek rászorulva a bepalizásra? Naponta 30-40 üzletet csinálnak, az havi szinten alsó hangon 500 bolt. Ha mindegyiken csak egy ötezrest szednek össze, az két és fél millió forint egy hónapban. Mire nincsenek rászorulva?

Új hozzászólás Aktív témák