Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gregorius

    őstag

    válasz ply.hu #3 üzenetére

    Semmit sem lépnek. Pont pár napja érdeklődtem ezügyben, és azt a választ kaptam, hogy nem lesz Yo! növelés, mert
    Igen, ezt az infót én is megkaptam már a T-* emelésének híre kapcsán, viszont ott nem volt durva eltérés a Yo és a T csomagok között mind sebességileg mind árilag (a Yo valamivel jobb).

    pont az ilyen versenyletöltők miatt volt a korlát. el nem tudom képzelni, mi a frászt lehet napi 5 gigát letölteni.
    Háát, mondjuk lefigyel a download centerből a VS Orcas CTP és máris 6-8 G-val indítottad a napot úgy, hogy még a leveleid sem olvastad el. Még néhány SDK-val, MSDN Library update-tel megfejeled és máris közel jársz a havi 40G-hoz.

    Haggyatok mar ezt a nem fogja biirni a rendszert. A savszel bovites utan is csak az a par% fog csutkan tolteni aki eddig, nagyon kis reteg. Siman eloszlik az orszag teruletein.
    Az a sajnálatos helyzet, hogy a rendszert nem az átlagos használatra méretezik (jobb helyeken), hanem a peak időszakra. Vagyis bármennyire is azt papolja a kedves szolgáltató, hogy a csúnya hevijúzer így meg úgy, amikor torlódás van, abban az átlagjúzer is súlyosan benne van. A YouTube meg hasonló sztríming vackok korszakában ez pedig triplán igaz.

Új hozzászólás Aktív témák