Új hozzászólás Aktív témák

  • Fürkész

    tag

    Akár a csillagos egekbe is emelhetik a sebbességet. Azt a kis mondatocskát is figyelembe kell venni, ami a szerződésben van a sávszélességről, ami durván így szól: '' optimális esetben elérhető legnagyobb sebesség'' vagyis ha a szerver amiről letöltesz nem elég gyors akkor úgysem tudsz gyorsabban letölteni, mint pl a DC ott sem jön át gyorsabban semmi, mert a másik netjének feltöltési sebességén múlik a dolog, meg persze ,hogy hány ember tölt róla.
    A adatforgalmi korlát eltörlésének én is örülök, föleg mert olyan programot használok ami oda-vissza adatforgalmat csinál, így egyből feleződik a felhasználható adatforgalom. De amúgy meg 25.-e után már nem lassították be az embert akkor meg mi értelme az egésznek. Szerintem a kezdeti akadozások után nem lesz gond, biztos alaposan utánajártak hogy lehetséges-e magvalósítani, meg azért vegyük figyelembe hogy a számítástechnika rohamosan fejlődik, úgyhogy lesz ez még gyorsabb is szerintem. Gondoljatok csak vissza a modemes korszaktól már hová eljutottunk sebességben :D , pedig aztán hogy mondták modemes netnél is a telefonvonalra, hogy 33,6 a max amit tud, aztán jött az ISDN meg az ADSL , és lám mégis lehet telefonvonalon is gyorsabb a net

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák