Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz t72killer #4 üzenetére

    Az ingyenes 7.0 legfrisebb változata nálam xp alatt elég érdekes dolgokat művelt... nem tudom mennyire védett/mennyire nem. A logban nem nagyon gyűltek a bejegyzések.
    Másik gépre is osztok netet és szigorú szintre véve csak a biztonságos hálózati címeket látta a másodgép. Namost akármilyenre vettem, mindig kilátott. Ha a gépemen futó szerver(ek)ről vagy a szerverekre töltött másik gép (mindengy melyik hálókártyán át), akkor állandóan megállt a töltésük. Ha kiléptem zonealarmból és elindítottam újra, akkor jól működött. (win rebbot után újra rosszul).

    Újratelepítettem a beállítások megtartásával.. de az sem használt.
    Lehet, hogy megsérült valami konfig fájlt vagy hasonló... nem tudom. Tiszta újratelepítést nem csináltam. Vártam már új verziót, hogy majd átcserélem, de épp tegnap tettem fel comodo-t. Most azt használom.
    Egyébként az utóbbi malórt leszámítva jó tapasztalataim vannak a ZA-val is, de vistás korszakban lehet elmarad a képessége a free változatnak más ingyenesektől :(

    Egyébként comodo 3 beta már van vista alá, csak azért írom mert az is olyasmiket tud mint a zonealarm fizetős változatánál írtak. Nem semmi... kár hogy ZA freeben ezt nem lehet majd. Minden registry változtatási próbálkozást is jelzett. Szal végre egy jó gyakorlati érv a vista mellett, hogy ezt támogathatják benne a tűzfalak.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák