Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ReJim

    őstag

    ''tovabba kerlek, ne irj ilyeneket (''A Vista-hoz jelenleg nem igazán létezik elég erős vas''), amig nem probaltad ki''

    miért te kipróbáltad ezt az ablakkezelőt sipi által leírt konfiguráción?!? :U mert te is azt mondtad, hogy nem megy...

    jó értem, hogy nem menne átlátszó ablakos quake+video+kocka, de vajon ugyan ezek a programok, ugyan így átlátszóan, minden effektel vajon mennének a vistában egy nem überbrutál gépen is? :U

    písssz, nó vár... (maradjon meg egy linuxos cikknek ne menjen át ablak-pingvin harcba.)

    és hogy mire lehet jó az átlátszó ablak? :U mondjuk én gépnél vagyok akkor vagy netezek (50%) vagy terminálnál hegesztek valamit (40%) - egyéb nem érdekes (5%).
    ha terminál klel, eleve nem váltok el a grafikus környezettől, mert közben tudok másra is figyelni. jelenleg is átlátszó a terminálom, csak nem megyek vele sokra, mert cask a hátteret látom, az ablak mögötti ablakot nem látom... nos ha mondjuk egy átlag *nix-os usert nézünk: éppen le akarja fordítani valamelyik progit/vagy valami terminálos irc klienst használ, de közben TV-t/filmet is nézni akar. a terminál-ablaknak teljes képernyőn kell lenni, hogy elég sokmindent látni tudjon az ember. nos ha ez az átlag user nem érné el az ilyesfajta átlátszóságot, mert a project vezetője kivette a forrásból ez a ficsőrt (átag usernek nem kell - majd megírja magának ;]) akkor próbálkozhat 2 videókártyával, vagy 2 kimenetes videokártyával és 2 monitorral. amitől meg miért lenne átlag user.

    persze most lehet támadni is ezt az érvet, de akkor is azt mondom, hogy a ''project vezető'' gonosz ms párti! ;]

    [Szerkesztve]

    </end.?>

  • ReJim

    őstag

    válasz VladimirR #23 üzenetére

    [vérszem]
    az elejét inkább rádhagyom (10sort töröltem:) úgysem lett volna értelmes.)

    ''tovabba azt aruld mar el nekem, hogy hogy a hala retkes peniszeben jon ide a vista?''
    nem tudom, te kezted! vagy nem emlékszel? Bővebben: [link] :P

    azon, hogy ennek milyen hw-igenye lesz (attetszo ogl alkalmazas, alatta video, mindez egy forgathato kocka elen) az sem valtoztatna, ha holnap billgecc bejelentene, hogy buzi, es jon magyarorszagra, es sorban vegigdug mindenkit, kezdve Veled
    :) az lesz a jó, te meg majd elkapod a kis billy-t? ;]

    lehetne esetleg valami massal is ervelni, mint hogy ''de a pistike is belerugott''?
    és te tudnál másfajta véleményt produkálni? akárhányszor a linuxról van szó az van, hogy ez is van win-re, az is van win-re, a linux userek így szarok, szarfos linux, minek az egy átlag usernek. most beújjítottál :C már linuxos re cikkekben is flame-elsz. :) (álszntkcsg)

    es ne gyere Te is azzal, hogy mire jo az atlatszo ablak - atlatszo ablak ezer eve letezik, ehhez az egeszhez max annyi koze van, hogy ebben IS hasznalhato ez a ficsor (meg meg millio mas helyen, ettol teljesen fuggetlenul
    Az átlátszó ablak tényleg ezer éve létezik (én nem is mondtam, hogy új), csak eddig még nem találkoztam ezzel a félével, hogy a másik ablak láccik mögötte. (talán az enlightenment [link] használta eddig ezt. mod: nem nem használja: [link])
    pár hónapja beszélgettem eddie303-al beszélgettem az átlátszó ablakokról, ő pl azt mondta, hogy eddig nem találkozott olyannal ami nem a hátteret mutatná.

    szóval számomra ez a megvalósítás új volt. (lehet Számodra nem volt új, mert windows így használja már rég óta. de linuxba nincs szerintem, vagy tudsz mutatni?)


    - szoval erre kar volt ennyi betut pazarolnod
    - akkor irj, ha oilyasvalamit akarsz mondani, aminek valoban van ertelme is, nem pedig csak verszemet kaptal

    - a barátnőmtől nem akarsz bocsánatot kérni a nevemben? ha már így belejöttél, és gondolkodsz a nevemben is... :F

    [/vérszem]
    de szerintem hadjuk egymást linux-windows témában /IGNORE

    [Szerkesztve]

    </end.?>

  • ReJim

    őstag

    válasz FTeR #28 üzenetére

    mondjuk szerintem ő nem arra gondolt, hanem amikor feljön egy figylemeztető (alert) ablak. pl: ''a program szabálytalan bűveletet hajtott végre és leállt''

    </end.?>

Új hozzászólás Aktív témák