Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz ReJim #22 üzenetére

    olvasd el a topic-ot, talan rajosz, hogy mirefel irtam azt a mondatot Sipi-nek, amivel a hozzaszolasodat kezdted (segitek, keresd az ''amig nem probaltad'' karaktersort)

    tovabba azt aruld mar el nekem, hogy hogy a hala retkes peniszeben jon ide a vista?
    azon, hogy ennek milyen hw-igenye lesz (attetszo ogl alkalmazas, alatta video, mindez egy forgathato kocka elen) az sem valtoztatna, ha holnap billgecc bejelentene, hogy buzi, es jon magyarorszagra, es sorban vegigdug mindenkit, kezdve Veled
    lehetne esetleg valami massal is ervelni, mint hogy ''de a pistike is belerugott''?

    es ne gyere Te is azzal, hogy mire jo az atlatszo ablak - atlatszo ablak ezer eve letezik, ehhez az egeszhez max annyi koze van, hogy ebben IS hasznalhato ez a ficsor (meg meg millio mas helyen, ettol teljesen fuggetlenul - szoval erre kar volt ennyi betut pazarolnod)

    akkor irj, ha oilyasvalamit akarsz mondani, aminek valoban van ertelme is, nem pedig csak verszemet kaptal

    koszonom

    [Szerkesztve]

  • FTeR

    addikt

    válasz ReJim #34 üzenetére

    egyelőre nem tudom elképzeli, h mi lehet a jó abban, h képenbe jön egy átlátszó ablak, amire nem kerül fokusz. hameg nem jön a képembe, akkor annál vagyunk, amit mondtam.

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz ReJim #33 üzenetére

    he?

    rendkivuli modon erdekelne az a 10 sor, amit kitoroltel, mert elkepzelni nem tudom, hogy mit erthettel ennyire felre, hogy onnan fentrol lenezve (a szo mindket ertelmeben), csak ugy ramhagyod

    az elso hozzaszolast meg talan megertened, ha olvasnad a hireket - es ertened (az ugyan kicsit sajatos) kritikat, melyet a portal hireivel, es azok elfogultsagaval kapcsolatban fogalmaztam meg abban az egy mondatban

    tovabba kerlek vilagits ra, hogy jelen esetben hol mondtam azt, hogy:
    -ez is van win-re, az is van win-re (azt irtam, hogy nem uj dolog, meg windoze-ra is letezik - de nem az volt az elsodleges, hogy ez mar windoze-on reg megoldott - azt Ti, meg a bugroka hivoi szoktak, meg ha ferditenetek is kell)
    -a linux userek így szarok
    -szarfos linux

    azt, hogy minek az egy átlag usernek valoban nem latom (reszint ugyanolyan giccsnek tartom, mint az aero glass-t, reszint pedig (mint fentebb leirtam) szamomra ketseges a hasznalhatosaga), de ha ugy nezzuk a dolgot, ahogy escie leirta, hogy egy techdemokent fogjuk fel a dolgot, akkor mas teszta, ahhoz az allasponthoz egy szavam sincs, max annyi, hogy jol sikerult - viszont mutass nekem egy embert, aki transzparens videot fog nezni (hisz azon tul, hogy latod, ami mogotte van, a film veszit a szinekbol, az elessegbol - kvazi elvezhetetlenne valik - mintha a moziban a vetitogepen kivul egy-ket reflektort uis a vaszonra iranyitananak)

    atlatszo ablak: fura, en talalkoztam olyannal, hogy a transzparens ablak alatt latszik a masik ablak (igen, windoze alatt, de ha most a fejemhez vagod, netan idezetkent felhozod a fenti kerdesemre, akkor az remekul elered, hogy az eletben nem veszlek komolyan - a windoze-nak egyaltalan nincs koze ahhoz, hogy ez mar megoldott volt (megha nem is ezzel a technologiaval), hanem alfa-hogyhijjakkal)

    szoval osszefoglalva a post-odat:
    -en egy geci flame-er vagyok (jo, valahol az vagyok, de te el vagy tevedve a dolgokat illetoen - bar ehhez erteni kene, amit irok)
    -ez a cucc megvaltja a vilagot

    nem nezed kicsit egyoldaluan a dolgot?

    ha hajlando vagy ertelmes beszlegetesre, akkor talan kifejtem, hogy mit is jelent az elso post

Új hozzászólás Aktív témák