Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• ReJim

őstag

''tovabba kerlek, ne irj ilyeneket (''A Vista-hoz jelenleg nem igazán létezik elég erős vas''), amig nem probaltad ki''

miért te kipróbáltad ezt az ablakkezelőt sipi által leírt konfiguráción?!? :U mert te is azt mondtad, hogy nem megy...

jó értem, hogy nem menne átlátszó ablakos quake+video+kocka, de vajon ugyan ezek a programok, ugyan így átlátszóan, minden effektel vajon mennének a vistában egy nem überbrutál gépen is? :U

písssz, nó vár... (maradjon meg egy linuxos cikknek ne menjen át ablak-pingvin harcba.)

és hogy mire lehet jó az átlátszó ablak? :U mondjuk én gépnél vagyok akkor vagy netezek (50%) vagy terminálnál hegesztek valamit (40%) - egyéb nem érdekes (5%).
    ha terminál klel, eleve nem váltok el a grafikus környezettől, mert közben tudok másra is figyelni. jelenleg is átlátszó a terminálom, csak nem megyek vele sokra, mert cask a hátteret látom, az ablak mögötti ablakot nem látom... nos ha mondjuk egy átlag *nix-os usert nézünk: éppen le akarja fordítani valamelyik progit/vagy valami terminálos irc klienst használ, de közben TV-t/filmet is nézni akar. a terminál-ablaknak teljes képernyőn kell lenni, hogy elég sokmindent látni tudjon az ember. nos ha ez az átlag user nem érné el az ilyesfajta átlátszóságot, mert a project vezetője kivette a forrásból ez a ficsőrt (átag usernek nem kell - majd megírja magának ;]) akkor próbálkozhat 2 videókártyával, vagy 2 kimenetes videokártyával és 2 monitorral. amitől meg miért lenne átlag user.

persze most lehet támadni is ezt az érvet, de akkor is azt mondom, hogy a ''project vezető'' gonosz ms párti! ;]

[Szerkesztve]

</end.?>

Hozzászólok Aktív témák