Új hozzászólás Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz ReJim #33 üzenetére

    he?

    rendkivuli modon erdekelne az a 10 sor, amit kitoroltel, mert elkepzelni nem tudom, hogy mit erthettel ennyire felre, hogy onnan fentrol lenezve (a szo mindket ertelmeben), csak ugy ramhagyod

    az elso hozzaszolast meg talan megertened, ha olvasnad a hireket - es ertened (az ugyan kicsit sajatos) kritikat, melyet a portal hireivel, es azok elfogultsagaval kapcsolatban fogalmaztam meg abban az egy mondatban

    tovabba kerlek vilagits ra, hogy jelen esetben hol mondtam azt, hogy:
    -ez is van win-re, az is van win-re (azt irtam, hogy nem uj dolog, meg windoze-ra is letezik - de nem az volt az elsodleges, hogy ez mar windoze-on reg megoldott - azt Ti, meg a bugroka hivoi szoktak, meg ha ferditenetek is kell)
    -a linux userek így szarok
    -szarfos linux

    azt, hogy minek az egy átlag usernek valoban nem latom (reszint ugyanolyan giccsnek tartom, mint az aero glass-t, reszint pedig (mint fentebb leirtam) szamomra ketseges a hasznalhatosaga), de ha ugy nezzuk a dolgot, ahogy escie leirta, hogy egy techdemokent fogjuk fel a dolgot, akkor mas teszta, ahhoz az allasponthoz egy szavam sincs, max annyi, hogy jol sikerult - viszont mutass nekem egy embert, aki transzparens videot fog nezni (hisz azon tul, hogy latod, ami mogotte van, a film veszit a szinekbol, az elessegbol - kvazi elvezhetetlenne valik - mintha a moziban a vetitogepen kivul egy-ket reflektort uis a vaszonra iranyitananak)

    atlatszo ablak: fura, en talalkoztam olyannal, hogy a transzparens ablak alatt latszik a masik ablak (igen, windoze alatt, de ha most a fejemhez vagod, netan idezetkent felhozod a fenti kerdesemre, akkor az remekul elered, hogy az eletben nem veszlek komolyan - a windoze-nak egyaltalan nincs koze ahhoz, hogy ez mar megoldott volt (megha nem is ezzel a technologiaval), hanem alfa-hogyhijjakkal)

    szoval osszefoglalva a post-odat:
    -en egy geci flame-er vagyok (jo, valahol az vagyok, de te el vagy tevedve a dolgokat illetoen - bar ehhez erteni kene, amit irok)
    -ez a cucc megvaltja a vilagot

    nem nezed kicsit egyoldaluan a dolgot?

    ha hajlando vagy ertelmes beszlegetesre, akkor talan kifejtem, hogy mit is jelent az elso post

Új hozzászólás Aktív témák