Új hozzászólás Aktív témák

  • zLegolas

    őstag

    Marhára egyetértek ama hozzászólásokkal, amik erősen zanzásítva kb. arról szólnak, hogy a telefon telefonálásra való.

    Az a gáz, hogy a sok szirszarról, amit elpasszolnak gyakorlatilag nem lehet tudni, hogy mire is jó, mit is tud. Nekem lenyúlták x éve a piskóta Alcatel-emet, másnap vettem egy másikat, ami szimpinek, egyszerűnek tűnt. Na, használat közben meg kiderülnek a sz@rságai, sorolom:

    - zsebre téve bicajon kikapcsolhat a bill.zár, és magától felmegy a WAP-ra (mivel az erre szolgáló gomb ott vigyorog a legelérhetőbb helyen). Mire észbekaptam lezabálta a kártyámat.

    - ha ki van kapcsolva, akkor nem tud ébreszteni

    - tele van mindenféle pérósággal, a LED pl. 5-6 színben tud villogni, meg n+1 ''képernyővédő'' meg játék...

    - a belseje olyan gagyi, hogy csak na. Pl. elment a térerő, meg nem hallottam, amit nekem mondanak, de engem a másik fél frankón, stb... Bevittem a szervízbe, a gari 3 napja járt le, asszondja a pali, hogy alaplapcsere lesz, 2x ezer Ft. :Y:Y
    És már teszi is elém az új katalógusukat szánakozva, hogy akkor melyiket veszem meg a régi helyett....

    Ezúton is üzenem minden szervízes szakembernek, hogy az alapból csak ímmel-ámmal öszenyomott, vacakul érintkező felületeket közé 10 perc aklatt beforrasztottam 3 db 5 cm-es drótot, azóta hibátlanul megy a ketyere...

    stb...

    Az ilyesmik meg kb. min. 1 hét használat után derülnek ki.

    Szal nyasgem

    Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

Új hozzászólás Aktív témák