Új hozzászólás Aktív témák

  • R.Zoli

    őstag

    válasz Raymond #282 üzenetére

    Persze ,ezt én is írtam ,hogy a folding legalább rajta van a témán, nyílván ők a legnagyobbak a témában ezért is.... De arról mi a véleményed ,hogy minden idióta használhatatlan ''reklám'' progit tudnak adni egy VGA-val míg a tök ingyenes foldingot nem... Ezzel azért lehet sokat lépne előre a dolog... Sőt most mondok egy baromságot... Lehetne itt is benchelni VGA-kat, kb. ugyan annyi értelme van mint a 3Dmarknak :D Szépen lehetne vizualizálni a dolgot mint PS3-mon is megtették szal ilyesmi mai kornak megfelelő ''hype''-ra gondoltam :)

    Az egy csopoton a foldingot értettem... Lehet csak én vagyok szerényen informált de a többi csoportosulás (pl WCG) nem tudok róla ,hogy lenne GPU kliensük... Szóval úgy értetm ,hogy sokan kik mondjuk BOINC-ot futtatnak ki merem jelenteni a 90%-a nem is tudja ,hogy GPU-ra is létezik kliens egy másik csoportosulás tevékenységében... Szóval így értem a dolgot ,hogy nincs megteremtve neki az alap...Ergo nem is tudnak a lehetőségéről sem...

    Igaz, amit mondasz ,hogy kell gép a VGA melléde szerintem nagyon nagy számban fogynak így is ezek a VGA-k...Ergo lehet ,hogy aki most is futtat mondjuk valami ilyen klienst és megtudná ,hogy van ilyen GPU kliens is emiatt venne olyan VGA-t amivel jobban mennek ezek a számolások... Van sok külföldi fórum ahol dicsőség ha mondjuk WCG-ben előkelő helyen vagy, kb. akkora szá mint a 3d mark vadászat, az egyiknek semmi a másiknak hatalmas jelentősége van...

    Nincs sehol topik a GPU-k ilyen irányú felhasználásáról? Engem érdekel a téma szerintem lenne sok más ember is...

Új hozzászólás Aktív témák