Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    válasz Rolly #22 üzenetére

    Onnantól kezdve, hogy még anno a Blizzard játékai nem mentek linuxon, halott ötlet volt számomra...

    A szgépező társadalom 4 fő csoportra osztható:
    1. default user, aki nem tudja, h miazaz OS, wordöt+max excellt és msn-t használ. Sacc/kb a piac 40-50%-a, az oktatásnak köszönhetően talán csökken

    2. irodai user: profi officera és hasonszőrű cumókra (pl tervezéshez inventor, CAD-féleségek) van szüksége - ingyenesben NINCS, + pl inventorból is win és mac verzió van. (SzVSz az openOffice max arra jó, h osztálynévsort kreáljunk benne...) - a piac 40-50%-a

    3. GAMER (!!!:D) neki az a lényeg, h a játékai fussanak (+JÓL fussanak) az adott OS alatt. nomármost nekem erős kételyeim vannak a linux alól emulált windowsban futtatott obivion FPS-ével kapcsolatban.... (kevesen vannak)

    4. softwarefejlesztő - neki az adott meló mondja meg, h mi kell, nem ízlés kérdése...


    Anno kipróbáltam asszem a Suse egyik változatát - lassabb volt a gépem, mintha win ment volna rajt'. Az office tele volt bugokkal. Mostanában próbáltam a freeCAD nevű gyönyörűséget - egy crap...

    Nem a free sware ellen lázítok, de tény, h lényeges előnyben vannak azok a cégek, akik hasznot realizálnak a progijaik után és ez meglátszik a progikon. (na jó, ez nem feltétlen áll a M$-ra... :((( ) Mondjuk az adobe, autodesk termékekkel eddig maximálisan elégedett voltam:)) (na jó, a PS kezelésén lehetne kicsit 1xerűsíteni...)

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák