Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • White Tiger

    tag

    válasz Bil Géc #14 üzenetére

    [NO COMMENT]Most kacsingatok linux felé, de mire abba beletanulok...[/NO COMMENT]

    Igen, ezzel most mi bajod? Én bevallom, h nem értek hozzá. Használtam már, és bele is tudnék valszeg tanulni, és fogok is, csak ez idő kérdése. De te biztos már úgy születtél, h kented-vágtad a linuxot, meg a unixot és akkor már az os/2-öt is. Én inkább erre mondom, h no comment, jó? Kényszerűségből használok wint, mert sulihoz az kellett, munkához az kellett, legtöbb alkalmazásomhoz az kell. Ezért ezt tanultam meg. Ez a monopolium hatalma. Valakinek az aláírásában olvastam: A windowsban ahhoz kell szakértelem, h biztonságossá tegyük a rendszert, a linuxban ahhoz, h aláássuk a biztonságot. Nem pontosab így volt, de ez az értelme. Egyébként nemtom észrevetted-e, én nem a wint szídtam, mint op rendszert. Amióta xp-t használok, nagyjából meg vagyok vele elégedve. Nekem maga bill gates nem szimpatikus, és csupán le mertem írni a véleményem. Látom hiba volt, mert mindjárt rámnyomtáktok a bélyeget, h hülye vagyok, irigy és ráadásul még lopott szoftvert is használok. Köszönöm szépen! :(

    [Szerkesztve]

    Ami nem öl meg, az erősít.

Új hozzászólás Aktív témák