Keresés

Aktív témák

  • bdav

    őstag

    válasz ManOwaR #222 üzenetére

    Baz. Athlon XP és Athlon XP közt is van különbség de ezt már énis leirtam 3x meg mások is kb. 5x. P4 és P4 közt is van sebességbeli különbség (Willamate, Northwood), csak a Willamate rosszabbul teljesít, így olcsóbb is (azonos órajelen). Na az Athlon XP esetében pont fordítva van: a Barton magos gyorsabb azonos órajelen, csak az AMD nem az órajelet írja rá, hanem egy indexet, ami alapján jobban belőhető a cucc. Lásd egy ellenpélda: Pistikének és Józsikának van két p4-e. Pistikéé Willamate, Józsié Northwood. A pénz rohattul nem számít nekik. Pistike meg panaszkodik, hogy az ő gépe lassabb. Namost akkor ki ver át kit? Az intel egy lassabb procit adott el anno ugyanolyan gyorsnak feltüntetve. Az AMD egy gyorsabbat ad el gyorsabbnak feltüntetve. Mi itt a gond????

    Az itanium leginkább azért bukta mert pl. az első sorozatból gyakorlatilag annyi példány került felhasználása, amennyit az intel szétosztott.

    10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

  • Ga

    tag

    válasz ManOwaR #222 üzenetére

    Ezt írtad:
    nekem nem fáj, hogy gyorsabb vagy lassabb mint a p4

    Olvasd el a 175-ös hozzászólásodat... :)

    Tudom, tudom...szörszálhas+kiforgatás :)

Aktív témák